Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan fiúnak tetszek, aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan fiúnak tetszek, aki nem nekem jön be hanem a barátnőmnek?! Most mit csináljak? Olyan rosszul érzem magam .

Figyelt kérdés
Van egy srác az évfolyambol aki a barátnomnek nagyon tetszik. Elmentek moziba de nem történt semmi. A fiú rámirt egyik nap es azota irogat,és elhivott valahova. Nagyon rosszul érzem magam mert ha kiderül,hogy ez a fiú nekem irogat akkor a barátnömnek tuti rosszul fog esni, arrol nem is beszélve hogy amikor köszönün ennek a srácnak engem elkezd ölelgetni meg nagyba vigyorog es ilyenkor úgy sajnálom szegeny barátnőmet,hogy milyen rossz érzes lehet neki.. Hozzáteszem,hogy nem ez az első eset.. :(

2013. ápr. 21. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért nem jött még válasz, mert biza ez sz*r szituáció. Ha majd tudsz egy jó megoldást, oszd meg velünk is...
2013. ápr. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szia :) átérzem a barátnőd helyzetét, nekem is eddig akárhány srác tetszett, mindig lenyúlta valamelyik "barátnőm"...szóval a saját példámból kiindulva szerintem ilyenkor az a legjobb, ha mindketten kerülitek a gyereket. a barátnődet vidd el valahová ismerkedni, legyél a "szárnysegédje", segíts neki ismerkedni.

15l

2013. ápr. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

# 2

csak azért mondod ezt, mert megesett ez veled, de a másik csajnak mért kéne kerülnie??? Amúgy ez a srác tényleg nem lehet a legrendesebb, de biztos van ennek oka, pl. te sokkal szebb vagy, vagy jobb az alakod stb

2013. ápr. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Talán azért, mert gondolom benne van annyi méltóság, hogy ha már látja, hogy nincs esélye a srácnál, nem lohol utána, mint valami pincsikutya...Lehet, hogy én vagyok hülye, de nekem az ilyen esetekről mindig az a bizonyos "Ha nincs ló, jó a szamár is" mondás jut eszembe. Én nem járnék olyannal, akiről tudom, csak azért van velem, mert a barátnőmnél próbálkozott először, de neki nem kellett, így rám kezdett el nyomulni.
2013. ápr. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt hozzáteszem,hogy nem áll szándékomba osszejonni evvel a sráccal!
2013. ápr. 23. 22:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezért vannak fiú barátaim ;)
2013. máj. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!