Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Miért nem értitek meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Miért nem értitek meg végre, h nem minden csaj ugyanolyan?

Figyelt kérdés

Hogy igenis vannak még normális csajok akiknek marhára nem az számít hogy 500kiló izom van e rajtatok, vagy h hasonlítotok e sármosságban egy Calvin Klein modellhez??

Hogyha képesek lennétek túllépni a kisebbségi komplexusotokon és inkább a pozitív oldalatokat mutatnátok: hogy van humorotok, kedvesek, udvariasak és törődőek vagytok; nem kéne folyamatosan azon nyafogni mint egy lány, h nincs barátnőtök, nem vesz komolyan egy lány sem, nincs önbizalmam stb...nem a lányokat kéne általánosítani, hanem inkább elgondolkozni!!Ez az ami szánalmassá és taszítóvá tesz egy fiút, h nem tud férfi lenni, és nem az, h vékonyabb testalkatú mint Vin Diesel!

21/L



2013. ápr. 22. 20:01
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
56%
Egyszer csak rá jönnek erre. Reménykedjünk:)
2013. ápr. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
70%
nincs barátnőm, mert nincs önbizalmam :c
2013. ápr. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
38%
nincs igazad,nem nyafogok,pozitiv oldalam mutatom mégsem kellek,ez van
2013. ápr. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
70%
Én pasi vagyok,de az ilyeneket én sem értem.
2013. ápr. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
47%

Lehet, hogy 10 év múlva pont ezek a pasik lesznek a legboldogabbak egy csinos, odaadó feleség oldalán legalább két tündéri csöppséggel.


17/L

2013. ápr. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
29%
Mi van ha az illetőnek nincs pozitív tulajdonsága?
2013. ápr. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
Na és te például miért nem érted meg végre, hogy nem minden férfi ugyanolyan?
2013. ápr. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
70%
Ugyanazért nem értik meg, amiért rengeteg lány ugyanúgy egyfajtának nézi az összes srácot. Ez egy ilyen világ, mindenki mindenre általánosít :)
2013. ápr. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
És ugyanez igaz visszafelé is. Sajnos az ilyen lányból/fiúból van kevesebb.
2013. ápr. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
biztos vannak csak kevesen en bizom benne hogy egyszer talalok egyet..:)
2013. ápr. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!