Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Holt tudnék beszélni olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holt tudnék beszélni olyan lányokkal, akik csúnyának érzik magukat?

Figyelt kérdés
lány,csúnya,
2013. ápr. 22. 20:47
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
én nem csúnyának érzem magam.. hanem undorítónak
2013. ápr. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
22%

Gondolom azok könnyebben adnák magukat. De am én inkább szenvedek 1-2 napot egy széppel mitn hogy 1 nap alatt felszedjek egy csúnyát. Abban nincs kihívás.


21/F

2013. ápr. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Ez az első kérdésem :D.Es már el szúrtam a kulcs szavaknál :D
2013. ápr. 22. 20:49
 4/24 A kérdező kommentje:

Kitiiiii nem tudom miért mondod ezt! :(

Csak beszélgetni akarok kettes!

2013. ápr. 22. 20:51
 5/24 anonim ***** válasza:
90%

2. válaszoló:

Neked 1-2 nap az kihívás? Gratulálok, igazi férfi vagy.

(Idézőjelben persze.)

2013. ápr. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Amúgy nem is értem miért mondja magára majdnem minden lány hogy csúnya,pedig tényleg baromi szép.
2013. ápr. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Ezt én is vettem már észre 4-es!!
2013. ápr. 22. 20:59
 8/24 anonim ***** válasza:

6-os:

Sokan vágynak arra, hogy valaki mondja nekik, és így tudják a legkönnyebben elérni, hogy megdicsérjék őket.

Nem mindenki érzi magát csúnyának, én pl nem.

Kedves kérdező, biztos itt is vannak, csak figyeld a kérdéseket, és biztos találsz ilyen válaszokat, hogy csúnyának érzik magukat. Írj nekik privát üzenetet.

2013. ápr. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Egynek már írtam.Hiába mondtam neki,hogy nem hiszem el,hogy csúnya.Képet nem küldött:(.Pedig nagyon aranyos volt :D
2013. ápr. 22. 21:02
 10/24 anonim ***** válasza:

nekem az a megfigyelésem, hogy itt csak olyan fiúk vannak, akik csúnyának érzik magukat.

a lányok általában "mások által csinosnak mondottak", csak valamiért nem találja őket a szerelem.

ezt nem gonoszságból írom, tényleg így vettem észre. fiúk zéró önbizalommal, lányok meg a csodára várva.

2013. ápr. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!