Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Idegi/lelki gondokból adódóan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegi/lelki gondokból adódóan, soha sem lesz barátnőm. (Nem is volt. ) Szerintetek ez mennyire jelent problémát? Milyen mértékben nehezíti meg bizonyos szempontokból az életet a társ hiánya?

Figyelt kérdés

Hozzáteszem: jól érzem magam így, ami viszont nem jelenti feltétlenül azt, hogy jobb is nekem ez az opció, mivel még nem voltam olyan helyzetben, hogy ezt megtapasztaljam.

20/F


2013. ápr. 22. 22:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Ami nélkül nem lehet élni:levegő, víz, étel. Nő nélkül lehet. Verd ki naponta kétszer, és megoldva!
2013. ápr. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
*Mármint, még nem tapasztaltam meg a társnélküliség valódi hátulütőit.
2013. ápr. 22. 22:51
 3/6 anonim ***** válasza:

a csend hangjai néha többet érnek minden nőnél;)


de én amúgy nem jelenteném ki csakúgy, hogy nem lehet nőd soha... hülyeség

de ha jól érzed magad így, nem igényled a nőt, akkor igazából nem kell erőltetni:)


meg kell tanulnod főzni, mosni, takarítani.. de amúgy ez csak hasznodra válik majd:)

2013. ápr. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Takarítani tudok, de a főzéssel és mosással gondok lesznek. :)
2013. ápr. 23. 08:36
 5/6 anonim ***** válasza:

Mosás nehogy már gondot okozzon, könnyebb mint egy porszívózás. Mondom ezt férfiként.


Mivel nem tudjuk mi hiányzik így könnyebb elviselni. Én már megszoktam az egyedüllétet. Az elején nehéz volt, meg zavart, de az idő megoldotta. Semmi pénzért nem cserélném el.. tökéletes kapcsolat meg ugye nem létezik. Nyűgből meg nő nélkül is van elég.


"Milyen mértékben nehezíti meg bizonyos szempontokból az életet a társ hiánya?"


Én eddig csak könnyebbülést tapasztaltam.


"Szerintetek ez mennyire jelent problémát?"


Ha ez mellette emberbarát vagy, és nem leszel depressziós, öngyűlölő, akkor semennyire nem baj.


24F

2013. ápr. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Sajnos depressziós, öngyűlölő típus vagyok.

2013. ápr. 23. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!