Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet úgy valaki szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet úgy valaki szerelmes hogy már ismeri az illetőt közelebbről és haverok/barátok (pl. szomszéd, munkatárs)?

Figyelt kérdés

A lényege a kérdésnek az, hogy ha valakit már eleve ismerünk közelebbről, nem csak látásból, és jóban vagyunk, attól még lehetünk szerelmesek belé?

Mert elvileg ha már az elején a megismerkedésnél nem alakult ki valami akkor nem sok esély van hogy később is kialakuljon, nem?


2013. ápr. 23. 07:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet igy kijelenteni, mint az utolso mondatodban.

Ugye nagyon sokan valljak, hogy ferfi es no kozott nincs baratsag. Nem ertek ezzel egyet, de szempont kerdese, mert akik ezt allitjak sem tevedek nagyot.

Tehat egy baratsag kialakulasaban is szerepe van a vonzalomnak.

Most itt nem feltetlenul a testi vagyra gondolok, hanem pl azonos nemuek kozt is fennall (nem felre erteni!)

Arra gondolok, hogy valaki valamiert szimpatikus, van menne valami, hasono gondolkodas, jo hu,or, valamiert kozelebb all hozzank.

Ha ez kulonbozo nemeknel all fenn, akkor ha a felek akarjak akarmi lehet belole. Ezert mondom, azt, hogy szerintem letezik az ellenkezo nemuek baratsaga, mert ha egyik fel sem akar semmi szerelmi kapcsolatot a masiktol, vagy ha az egyiknek meg is fordul a fejeben elobb utobb, nem feltetlenul lesz belole valami es nem feltetlenul szunik meg a baratsag ha nem lesz semmi komolyabb belole.

Tehat szerintem mar egy alap vonzalom, akar szeret lehet baratsag alatt is ket emberben, amit ugye nem magyaraz tul az ember, de ha felmerul a kapcsolat, akkor mar van honnan elindulni.

Szerintem nem konnyebb igy, mert rozsaszin kod nem lesz, hiszen a felek ismerik egymast, nincs "ismerkedos szakasz", masreszt kevesebb buktato van, mert mar ismered a masik jellemet, igy nem valoszinu, hogy egy hagyomanyos szoval eljek "gazember" lesz az ember parja.



Egy szonak is szaz a vege, szerintem lehetseges.

2013. ápr. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A férjem a második szomszédom volt, és mindig ismertük egymást. Kb 17-18 évesen jött a szerelem.
2013. ápr. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hát PERSZE ! :)
2013. ápr. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Lehet. Saját tapasztalatomból mondom.
2023. ápr. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!