Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg neki szépen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki szépen, hogy nem akarok tőle semmit?

Figyelt kérdés
28 éves nő vagyok, 5 éve van párom. Egy 19 éves srác írt rám egyik nap, hogy szeretne megismerni, szokott látni a munkahelyemen, és tetszem neki. Erre én szépen megírtam neki, hogy bocsánat, de van párom. De ő erre megint írt, hogy ő ezt tiszteletben tartja, de meg szeretne ismerni, mint barátot. 9 évvel fiatalabb nálam, amit biztos nem tud. Nem barátkoznék idegen fiúkkal, nem hiszek a fiú-lány barátságban, azon kívül rosszul esne, ha a párom tenné ezt velem és tényleg nem akarok tőle semmit. Hogy mondjam meg neki nem sértően, hogy én nem akarok tőle semmit?
2013. ápr. 23. 07:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"Butaság lenne belekezdeni, nekem családom van és rosszul érezném magam ha miattad ebbe hiba esne. Ha elég eszed van akkro megérted, és mindketten tudjuk, hogy nemlétezik barátság fiú és lány között."


ésatöbbi ésatöbbi...

2013. ápr. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
59%-os ne magadból indulj ki. Képzeld a párom nincs fent itt, így nem is tudja olvasni. De még ha fent is lenne, honnan tudná, hogy ki írta ki a kérdést? Kicsit gondolkozz mielőtt hülyeséget írsz.
2013. ápr. 23. 08:11
 3/3 anonim ***** válasza:

Írd meg neki, hogy örülsz, hogy tiszteletben tartja. És jelenleg nem érsz rá, sok a munkád, blabla.

Ha továbbra sem veszi észre, hogy zavarod, veheted zaklatásnak is, és akkor válaszolhatsz rá egy kicsit keményebben, hogy megkéred szépen, azt is tartsa tiszteletben, hogy te jelenleg nem szeretnéd bővíteni a baráti körödet.

2013. ápr. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!