Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek ilyen helyzetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ilyen helyzetben? 24L

Figyelt kérdés

Körülbelül 8 évvel ezelőtt jártam egy sráccal még középsuliban, de szakítottunk miután megcsalt! Nagyon szerettem őt és iszonyat nehéz volt elfelejtenem talán még most sem sikerült igazán!

utána teljesen megszakadt köztünk a kapcsolat, nem is találkoztunk egészen mostanáig!

kb. 2 éve dolgozok egy cégnél és most új főnökünk lett és ő lett az!

nagyon kedves velem, elhívott ebédezni is, de abszolút nem tudom h h viszonyuljak hozzá, hiszen ő a főnököm, de a volt szerelmem is! ugyanakkor imádok itt dolgozni és nem szeretnék ezért felmondani!


2013. ápr. 23. 10:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

régen egyszerü volt: Sarló és kalapács

most is ugyanaz csak fagylalt és galamb...

2013. ápr. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Elég bonyolult.Talán fogadd el az ebéd megívást és beszéljétek meg, hogy ne menjen a munka rovására.Talán még ez a legjobb út 26L
2013. ápr. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

szerintem! használj! kevesebb! felkiálltójelet!


munkahelyen főnök-beosztott viszony. munkahelyen kívül meg egy nagy beszélgetés és tisztázzátok, hogy mi a helyzet.

ha semmi extra, akkor továbbra is főnök-beosztott viszony és melón kívül próbálj meg mással foglalkozni, ne vele.


ha meg ő is akar valamit, akkor az ki fog derülni, nagyon is hamarosan.

2013. ápr. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Figyelj kis sz*ros volt akkor, bele sem gondolt, hogy mi az a megcsalás...Gondolj bele...16 évesen....


Ne tekints rá sehogy másképp,mint a főnöködre.Az ebédet meg fogd rövidre, ha nagyon muszáj elmenned.

2013. ápr. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Viselkedj természetesen. Ebédelni ne menj vele, de egy-egy kávé belefér. Ő már talán abszolut nem úgy néz rád, mint régen. Lehet hogy családja is van már, vagy párja...


De semmi képen ne mondj fel! Amúgy kicsi a világ..!

2013. ápr. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én pedig úgy gondolom, hogy semmi sem véletlen. Talán az sem, hogy most 8 év után megint összesodort titeket az élet. Lehet, hogy most már megérdemlitek egymást, kölcsönösen:) Van barátnője, felesége, gyereke?
2013. ápr. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
felesége, gyereke biztos nincsen, úgy tudom h párja sincsen.
2013. ápr. 23. 11:10
 8/11 anonim ***** válasza:

Gyere vele össze újra. Azt majd meglátod hogy kutyából nem lesz szalonna. Ha ilyen naiv vagy mást úgyse lehet csinálni.


Ezek után kérdés hogy miért szakítottál vele annó, ha úgyis visszafogadod???

2013. ápr. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Jajj 8-as ne drámázz már légyszíves... 16 évesek voltak akkor, még gyerekek, most már 24 éves, dolgozó, felnőtt emberek...

Szerintem kérdező, engedj a csábításnak, de csak óvatosan, és jó ideig ne mutasd még jelét annak, hogy oda vagy érte, hiszen mégiscsak a főnököd. Mérd fel a terepet, és úgy hozz döntéseket, hogy a későbbiekben rosszul is elsülhetnek a dolgok, viszont akkor is főnök-beosztott viszonyban kell maradnotok.

2013. ápr. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

ő amúgy 2 évvel idősebb nálam.

tényleg kicsi a világ, soha nem gondoltam volna, h ez lesz, totál megkavarta az életemet ezzel, azóta egyszerűen nem bírok még a munkámra se összpontosítani, h tudom h 2 irodával odébb van!

2013. ápr. 23. 13:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!