Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szegeden merre lehet kedves,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szegeden merre lehet kedves, intelligens, szép lányokkal találkozni?

Figyelt kérdés

Sajnos a bulik nem jelentenek erre megoldást, ott maximum 1 éjszakára lehet lányt találni. A könyvtár stb sem a legjobb megoldás, mert oda az emberek többnyire tanulni járnak. Órákon megvannak a kialakult klikkek...

Egyszerűen nem tudom, hogy hol találhatnék olyan lányt, aki tényleg jó fej, kedves és mellé tényleg szép is...


2013. ápr. 23. 12:31
 1/9 anonim ***** válasza:
szegedi egyetemen vagy annak koleszában
2013. ápr. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
menjél ki a rakparthoz, este mindig vannak, de bent a városban is N
2013. ápr. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tarjánban. Szép napbarnított lányok vannak ott, és nem is túl drágák csak kicsit büdik :D
2013. ápr. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A kisbajorban. :)


Hát ha Szegeden se találsz magadnak csajt akkor jó nagy balfax lehetsz. Szeged tele van csinos, szép, kedves lányokkal. Rakpart, Széchenyi tér, Aradi vértanuk tere, Dugo tér, Kárász, pubok, kocsmák, jate..... estig írhatnám


Szeged rulez!

2013. ápr. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mit olvasok? Nem debreceni vagy pesti egy kérdező? WTF? :D
2013. ápr. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Már nincsenek ilyen lányok!
2013. ápr. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem nem találok magamnak, hanem már meguntam azt, hogy felhozok valakit egy este vagy én felmegyek valakihez estére és ennyi, hanem vágyom valamilyen tényleg kedves, szép lányra, akiért küzdeni kell :D
2013. ápr. 23. 15:40
 8/9 anonim ***** válasza:
Tele a város, csak legyen bátorságod odamenni...
2013. ápr. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, ha itt nem találsz magadnak barátnőt, az azért már ciki. Próbálkozz be többnél a legvéletlenebb helyeken, aztán majd meglátod. Lehet egy szép, okos lány is buliőrült és fordítva. Merj próbálkozni!
2013. ápr. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!