Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A ti anyósotok elvárja hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti anyósotok elvárja hogy beszállj a házimunkába?

Figyelt kérdés
Főleg a nőktől kérdezném. Amikor a barátodnál alszol ,vagy látogatóba mész ,beszoktál segíteni ? Mert az én leendő anyósom egyenesen megköveteli. Szerintem ez nem fair.
2013. ápr. 23. 12:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nagyon ritkán vagyok náluk, havonta talán 1szer. Inkább ő jön, jobb szeretem, ha itt van :) De ha ott vagyok sem töltünk sok időt a szülőkkel, szóval nem, nem szoktam besegíteni, nincs is elvárva.

23/N

2013. ápr. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

nézd, ha csak ott alvásról van szó, akkor ez elő sem fordulna, de Te többet töltesz ott, ezek szerint ott eszel, meg ilyenek, hát akkor maradj a klasszikus formánál és találkozzatok valahol, járjatok együtt, így ez nem fordulhat elő

amúgy én nem ilyen vagyok, mert még a saját kölkeimnek sem kell a konyhában pakolni, csak fűnyírásban segítenek N

2013. ápr. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hétvégente szoktam néha ott aludni. Segitek ha arról van szó, de ha elvárják az más.
2013. ápr. 23. 12:50
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
Nem kell megkövetelnie, én alapból segítek. Ha már ott aludhatok, nem várom el, hogy mindent megcsináljon helyettem. Pl a reggeli kávét én teszem fel, vagy a vacsorát magunknak én csinálom. Ez így természetes. Ők megengedik, hogy náluk legyek, akkor ezzel hálálom meg.
2013. ápr. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak be akar vonni abba, amit ő csinál, hogy megismerjen? Pontosan mi az, amit megkövetel?
2013. ápr. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát én sokat vagyok a barátoméknál, kb heti 3 napot de azt egyhuzamban (+ néha még +1 este)

Én magamtól segítek be.

Nem hiszem, hogy elvárja, de én sem várom el, hogy odajárok hozzájuk, és mindent elém tegyen, mindent ő takarítson/mosogasson utánam stb.

Én a pároméknál nem érzem magam vendégségben, ők sem úgy tekintenek rám, hanem inkább mint családtag, ergo ugyanúgy részt veszek a házimunkában, mint itthon.

Amit megcsinálok: mosogatás, edény elrakás, gáz letakarítás, felmosás, barátom szobájának takarítása illetve ha nagytakarítást tartanak abban is segítek.


20/L

2013. ápr. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Frigg ***** válasza:

Én elég sokat alszok ott barátomnál, évközben hétvégente, nyáron szinte minden este. Sosem kért még meg rá, hogy segítsek, sőt mindig le akar beszélni róla. De én magamtól nagyon szívesen beszállok, elmosogatok, esetleg felsöprök, felmosok ha látom hogy sok dolga van. Vagy segítek kiteregetni, ilyen apróságok. Nem esik nehezemre :) (6 éve vagyunk együtt párommal).


23/N

2013. ápr. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A párom anyukájával nagyon ritkán találkozom, havonta egy-két alkalommal egy ebéd vagy vacsora erejéig. Olyankor mindig felajánlom, hogy segítek, de soha nem fogadja el.


Az exem anyukájával többet találkoztam, ő elvárta hogy segítsek, sőt hívott is, ha volt valami munka. De szerintem ez így normális, évekig együtt éltünk, családtagnak tekintett, persze hogy segítek. Szerintem ezzel nincs gond. De ha téged zavar, akkor ne aludjatok ott.

2013. ápr. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sokszor voltam a barátoméknál, volt hogy ott is laktam. Akkoriban anyósomnak mindig segítettem, de sose várta el. A barátom ha nálunk van ő is segít ha tud. Megjavít dolgokat vagy elmosogat. Anyukám se várja el tőle.
2013. ápr. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Persze természetes h besegítek , de amikor már a kettesben töltött perceinkben is azt halljuk h kiabál vagy nekem vagy a páromnak,kissé idegesitő. Nem hagy nekünk nyugtot, és nem szereti ha nem ő van a középpontban. Mit vár el? Igazából mindegy csak csináljuk amit mond.
2013. ápr. 23. 16:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!