Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy álom jelenthet bármit is?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy álom jelenthet bármit is?

Figyelt kérdés

Az éjjel nagyon zavaró álmom volt, és ez nem hagy nyugodni...

Imádom a párom, de most az álmomban máshoz bújtam hozzá, mással voltam együtt, amikor megölelt, a szexjeleneteknél viszont már a normális, rendes barátom volt jelen. Akihez úgymond hozzábújtam, róla is azt hittem, hogy a barátom, csak feltűnt, hogy a feje másé, ismerem is a srácot, és pont ez az, ami zavaró. A másik pasihoz nem vonzódok, egyáltalán, jóban vagyunk meg minden, de semmi nincs köztünk és egyáltalán nem tekintek ÚGY rá...

Viszont annyira zavar... miért álmodtam róla ilyeneket? Tudat alatt tetszene, vagy mi? Vagy esetleg már nem is szeretem annyira a barátom, ha már álmomban máshoz bújok oda egy ölelésre? És egyáltalán miért zavar ez engem? Máskor is álmodtam már sok hülyeséget.


2013. ápr. 23. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem, én is szoktam azt álmodni hogy megdugom az egyik tanáromat, mégse jelent semmit.:D

17f

2013. ápr. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De attól megdugnád ha lehetne nem?:D
2013. ápr. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tréfát félretéve az álmok furi dolgok. Egyszer voltam egy motoros találkozón egy ismerős csajjal, nem mint pár mentünk csak, mint barátok (nem is lehettünk volna pár, mivel nem voltam független) Namármost egy sátorban aludtunk és félálomban azt álmodtam, hogy csókolózom vele. Azóta sem tudom, hogy most álmodtam, vagy félálomban tényleg csókolóztunk. Alkalmam pedig még nem volt megkérdezni, de talán nem is fogom, mert bármely válasz csalódás lenne szerintem:)
2013. ápr. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát lehetne róla szó..:D
2013. ápr. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!