Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a barátommal szex közbe teljesen hétköznapi dolgokról beszélgetünk?

Figyelt kérdés
Annyira égő ez,már utálom magam az egész miatt. Az elején nagy szenvedélyesen indulunk aztán elkezdünk beszélgetni időjárásról,suliról vagy épp a vasárnapi ebédről. Jó persze én is hibás vagyok mert én meg folytatom a gondolatmenetét,de mégse mondhatom neki hogy na kussoljál már el. Annyira bánt a dolog, képes még sz.poás alatt is nyomni a rizsát.
2013. ápr. 23. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Meglehet az élvezeti faktor az egyszer biztos...
2013. ápr. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően nem gond a kommunikáció szex közben. Én sem szeretek kukán dugni.

De ha zavar, akkor ne folytasd, hanem csókold szájon, hogy ne tudjon beszélni. Amúgy inkább szex után szokás ezekről beszélni :D

2013. ápr. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
beszeld meg vele, hogy nem igy szeretned
2013. ápr. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én is mindig ezen gondolkozok hogy, k.urvára élvezheti ha képes ennyit beszélni alatta....
2013. ápr. 23. 21:15
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
B@szd ki a csába, beszélgessen magával f@szverés közben...
2013. ápr. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

mi is szoktunk néha beszélgetni :D

de azért nem ilyenekről :D f

2013. ápr. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagy poén:D Cumizod az meg elkezd beszélni hogy képzeld tegnap összefutottam a Józsival már megint új kocsija van :D
2013. ápr. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én inkább nyögni szoktam,de nem lehet túl jó a szex ha a sulira gondol közben
2013. ápr. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!