Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ez jelentheti azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ez jelentheti azt, hogy tetszem neki? Vagy ne képzeljek semmit sem?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, messze lakik tőlem a barátnőjével.

Aztán régebbről ismerjük egymást, de régen is csak köszönőviszonyban voltunk.

Mostanában, az elmúlt 3 hétben pedig többször órákat beszéltünk facebook-on.

Nagyon jól kijövünk, szeret velem beszélgetni, dicsér, kíváncsi rám, viccelődik. :)

Nekem is nagyon szimpatikus a srác, de nem tudom, hogy esetleg én képzelnék ebbe többet?

Mert ha én valakire nem vagyok kíváncsi, nem ülök órákat a gépnél miatta...



2013. ápr. 23. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
nálam is hasonló van, írd le mi történt kiváncsi vok!!!
2013. ápr. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát ez így önmagában sok mindent jelenthet. Ha bemásolsz vmi szöveget vagy akár privátban elküldöd az sokat segítene:) Egyébként én ha valakivel fb-n beszélek mellete azért videót is nézek meg még sok mást:) Ezt csak azért mert nem biztos h miattad van fent, nem bántásként.

A korotokat is írd le mert az nagyon fontos.

2013. ápr. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
25+ vagyunk mindketten, lassan 30.
2013. ápr. 23. 22:17
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a "Van egy férfi, messze lakik tőlem a BARÁTNŐJÉVEL. " mondatnál megbukott a dolog. Nyilván kedvel, de azért én ebből nem szűrném azt le rögtön h otthagyja majd a bnőjét. Persze lehet h tévedek, de valószínűbbnek tartom h nem.
2013. ápr. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor viszont a válaszom egyértelmű igen. Valószínűleg tényleg tetszel neki, vagy legalábbis szimpatikus tűnsz. Mivel neked is szimpatikus a srác javaslom h találkozzatok személyesen, de ezt azért úgy próbáld elérni, h ő hívjon el, te csak az ötletet ad. Tudod a férfiúi büszkeséget nem kéne megsérteni:)
2013. ápr. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!