Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, miért kell kigúnyolni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért kell kigúnyolni egy fiút csak, mert alacsony és gizda?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem tudtok egy ilyen fiúhoz vonzódni és nem is erőltetem, de a csúfolódás az egy nagyon csúnya dolog és szerintem tiszteletlenség is. Én sosem gúnyolnék ki senkit sem a külseje miatt, mert nem tehet róla, hogy úgy néz ki, ahogy.

2013. ápr. 23. 22:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
a kettő közül a gizdáról tehet az ilyen fiú
2013. ápr. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mert gizdának állítod be magad, persze, hogy csúfolnak...
2013. ápr. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Biztos, h csak azért csúfolnak ki? ^^ Sztem nem
2013. ápr. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
a gizda szó most sovány vagy nagyképű?
2013. ápr. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

És a kövéreket miért kell kicsúfolni? És azt akinek nagy az orra? Vagy aki nem túl intelligens? Vagy aki nagyon szép miért kell rögtön leribancozni? És akinek kicsi a melle?

Mindenkin lehet fogást találni...nem kell foglalkozni vele.

2013. ápr. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
gizda, mint sovány. üdvözlöm a debrecenieket!
2013. ápr. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#5 lehet találni, bár akinek kicsi a melle, azon nehezebb
2013. ápr. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Fiúk mért kell kigúnyolni egy lányt aki ducibb vagy épp kicsi a melle???

AMugy ezt már múlt héten is megkérdezted akkor sem lettél okosabb nem????? Az alacsonyságon tényleg nem változtathatsz de a gizdaságon igen. AMugy meg mint tudjuk sok iylen pasinak van barátnője, ha neked nincs arról csakis egyedül Te tehetsz. Te magadat gátolod ebben mivel úgy állsz hozzá hogy Te ugy sem tetszhetsz igy senkinek.... AMig igy állsz hozzá addig ez nem is fog változni. Rajtad áll.

2013. ápr. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne aggódj,ezeket a mocskos r*bancokat majd úgyis megszívatják a bájgúnárok,tehát megszívják ők is
2013. ápr. 24. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát engem is mindig kigúnyolnak, mert alacsony vagyok, dagadt és rettenetesen ocsmány. De nem is csodálom, hogy nem tudnak vonzódni hozzám a lányok, hiszen ilyen külsőtől mindenki undorodik.
2013. ápr. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!