Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjemmel már nem is beszélü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjemmel már nem is beszélünk, annyira utál. Volt, akinek sikerült rendbe hoznia kapcsolatát erről a mélypontról?

Figyelt kérdés
Hiába beszélünk, ő mindig a legrosszabbat feltételezi rólam. Szerinte örömömet lelem abban, hogy tönkrement a házasságunk és nem tudjuk rendbe hozni. A külön költözésre gondoltam, vagy valami ilyen radikális megoldásra.
2013. ápr. 23. 22:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
és jogosan viselkedik így? tényleg tönkretetted a házasságotok?
2013. ápr. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Próbálj meg valamivel kedveskedni neki, hogy lássa rajtad a jó szándékot. És szerintem mindenképp próbálj vele beszélni, nem biztos, hogy menthetetlen!
2013. ápr. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
ha már itt tartotok, akkor a válás egyszerűbb, mert ezt húzni, nagyon kár, hiszen már a beszéd sem megy, N
2013. ápr. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Biztosan van részem benne, hogy itt tartunk. Nem bírom elviselni, ahogy kritizál és tör-zúz, ha mérges, aztán napokig nem beszél velem. Pedig sokszor próbáltam rendbehozni, el is jutunk egy pontig, ahol a külső szemlélőnek ideális házasságnak tűnik, de belül ugyanilyen hideg marad. (pl. nem szexelünk csak 2 havonta, mert ezzel büntet)
2013. ápr. 23. 22:48
 5/19 anonim ***** válasza:
Hát ,ha mondjunk tegyük fel én lennék a férjed helyébe, és ahogy látom az a probléma, hogy megcsaltad minimum szét vertem volna a fejed és ott hagytalak volna, nem hülyéskednék veled ennyit szóval szerintem ,ha tényleg ez van akkor ő a hülye, hogy képes melletted megmaradni, és még azon gondolkozok , hogy hogyan büntessen.
2013. ápr. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
zik
2013. ápr. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Utolsó, miből gondolod, hogy a Kérdező megcsalta a férjét?
2013. ápr. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Honnan vetted, hogy megcsaltam??? Soha nem tennék ilyet. Azért büntet, mert szerinte nem vagyok elég gyengéd, megértő, stb.olyan, amilyennek ő szeretne. A legrosszabbat feltételezi meg azt jelenti, hogy én gonosz vagyok, direkt a rosszat akarom neki.
2013. ápr. 23. 22:59
 9/19 anonim ***** válasza:

"ő mindig a legrosszabbat feltételezi rólam."


Van merszed leirni a valódi miértet, ne a kamu szöveget, hanem valódi igazat?

2013. ápr. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
???? nem is értelek, utolsó.
2013. ápr. 23. 23:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!