Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nocsabasz pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nocsabasz pasinak eveken keresztul tetszik egy csaj, a kedveert kepes lenne megvaltozni?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 24. 08:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
attól függ... ha a nőnek van olyan kisugárzása akkor meg tudnék változni... ha nem akkor ez van... :)
2013. ápr. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ahhoz nagyon meg kell kedvelnie és szeretnie a lányt. De semmi sem lehetetlen.
2013. ápr. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nem mindegy, miért nőcsábász, ha pl. nem volt szerelmes, csak úgy dug fűvel-fával az más, mintha ez a lételeme. Utóbbi esetben mindig az újdonságot fogja keresni, nem hiszek a változásban, hogy egy pasi lenyugszik, ha eleve nem olyan.
2013. ápr. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Minden ostoba tyúk,aki össze jön egy ilyennel,abban reménykedik,hogy majd maitta megváltozik a pasi,de mind csalódni szokott...
2013. ápr. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4-es +1
2013. ápr. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én pl ilyen voltam, és én pl megváltoztam, tényleg :) de sztem ezt nem lehet bekategorizálni, van aki meg tud van aki nem, de ha tényleg szerelmes lesz akkor sztem megváltozik ;)
2013. ápr. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
átmenetileg, amíg esetleg nagyon szerelmes, de a vér nem válik vízzé
2013. ápr. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kutyából nem lesz szalonna.Miért változna meg egy nő miatt,mikor tízszer annyit megkaphat,mert ez élteti?Ilyen típus,így kell elfogadni,már akinek ez bejön.:)
2013. ápr. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Amíg tart a szerelem megváltozhatnak, de évek múlva úgyis elmúlik a lángolás, előjön a régi énjük és újra nőzni fog, orrba-szàjba megcsalja a barátnőjét, feleségét. Kutyából nem lesz szalonna, max. óráig ideig.
2013. ápr. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Vagy olyankor is megcsalhatja,ha például összezördül a barátnőjével,és már megy máshoz vigaszért.
2013. ápr. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!