Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki hogy jött rá hogy a párja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogy jött rá hogy a párja félrekacsingat esetleg megcsalja egy másik féllel?

Figyelt kérdés
megváltozott a viselkedése?vagy esetleg lebukott?segitsetek mire figyeljen az ember?félek h párom megcsal

2013. ápr. 25. 09:05
 1/9 anonim ***** válasza:
És mik a jelek, amiből erre asszociálsz? Mármint, hogy megcsal?
2013. ápr. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Volt egy csajom, az egyre többet találkozott a barátnőjével. Aztán egyszer kiderült, hogy a barátnő valójában pasi. Sőt több pasi, minden alkalommal más. Érdekes viszont, hogy a szex mennyiségében ez nem nyilvánult meg, mármint ugyanolyan sokat voltunk együtt. Végső lebukás (akkor persze már tudtam hogy mi a helyzet) akkor volt, amikor egy szombat délben átjött, és nekikezdtünk volna, de amikor lehúztam a bugyiját, tök vörös volt a puncija, mint amit nemrég kezeltek meg alaposan... :(
2013. ápr. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Viccen kívul, ez a kérdés nem a párodé? http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__42..
2013. ápr. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Például intő jel lehet egyébként a túlzott kedvesség (kompenzálás), sűrű kimaradások, esetleg testiség visszaszorítása, vagy indokolatlan dühkitörések. De ezeken felül számtalan intő jel lehet. Pl kikapcsolt telefon, indokolatlan időszakban, ilyesmi..
2013. ápr. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Én akkor jöttem rá hogy valami nem stimmel amikor egyre többet találkozott a "barátnőivel" barátaival.Munka után késöbb ért haza,volt hogy órákkal késöbb.Kezdett gyanús leni a dolog.Ez ment hónapokig az elején nem volt gyanús,azt ahogy ritkult a szex egyre jobban kezdett gyanús lenni számomra a dolog.Egyre több sms jött neki,volt hogy késő este is.Majd pofátlan módon belenéztem a telefonjába amikor elment fürödni és fényderült rá hogy egy pasitól jönnek ezek a kis üzenetek.Még utoljára bosszuból jól megdugtam majd másnap szó nélkül elköltöztem,azóta sem hívtam,ennek már 2 éve.
2013. ápr. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Ja még ennyi hogy egyszer kifigyeltem hova megy meló után,egy pasival találkozott majd beültek valahova,láthatóan jól elvoltak,ez tette az í-re a pontot.Aki nem hülye az hamar észre veszi hogy valami nem stimmel.Amúgy ha valaki azt érzi hogy megcsalják,általában bejönnek ezek a megérzések és úgy is van.
2013. ápr. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Megváltozott a viselkedése. Titkolózott. Nem netezett előttem, nem néztem meg az üzeneteit, pedig a munkájához tartozik és naponta többször is megnézi. Valamit este 10-kor kapott sms-t, pedig a barátaival voltunk és furcsa volt hogy vajon ki ír neki ilyenkor, amikor pedig megpróbáltam a háta mögé állni hogy megnézzem ki írt neki elfordította a telefont. Bunkó volt néha és flegma. Másnap kiderült minden, igaz nem csalt meg, csak letagadott, holott már majd 3 éve együtt voltunk. De ez is pont olyan rosszul esett mintha megcsalt volna. Rá három napra szakítottunk. A mai napig beszélünk és ha úgy van találkozunk. Elmúlt, mindkettőnknek van más, de imádjuk egymást mint barátok. Fura de létezik ilyen.
2013. ápr. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
késön jár haza,korán elmegy itthonrol,nem kapok már puszit sem.több apró jel van,változott,reggel többet van a fürdöben mint egy nö,kb 2 hónapja kezdödött,amugy 22 lány vok.1 éve élünk együtt,2 éve vagyunk együtt
2013. ápr. 25. 16:30
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is hasonlókat tudok írni.Egyre többet járt el otthonról,egyre többet dolgozott,és állandóan kritizált engem. A lehető legkevesebb időt akarta otthon tölteni,szerintem,ja és ha nagy ritkán mégis otthon volt velem akkor em volt kedve semmihez,mert fáradt,vagy ép fájt a feje,már mondtam is neki,hogy ha ennyit fáj a feje ki kellene vizsgáltatni magát.Összevesztünk a viselkedése miatt,elköltöztem és végül biztosan csak ezután tudtam meg hogy megcsalt,és hogy kivel,míg vele éltem tagadta,hogy megcsalna.
2013. ápr. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!