Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lúzereken a pszichológusok/p...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lúzereken a pszichológusok/párkapcsolati tanácsadók stb. sem tudnak segíteni?

Figyelt kérdés
Lehet olyan, amikor valaki lelkileg, meg nyilván külsőre is annyira mélyen van, hogy Csernus Imre sem tud rajta segíteni, mert semmiképp nem lehet barátnője?

2013. ápr. 25. 11:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%
Csernus szerintem senkin sem tudna segíteni.
2013. ápr. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
91%

Azon lehet segíteni, aki hagyja magát, aki szeretne változtatni. Amíg külső kifogásokat keres valaki (ronda vagyok, csóró vagyok, így semmi esélyem a nőknél) addig nem fog megváltozni semmi. Onnantól lehet változtatni, ha valaki leszokik a kifogáskeresésről, és eldönti, hogy márpedig ő változtat a helyzetén.

Ha megnézed, az itt rinyálók közös vonása, hogy csak azokat az álláspontokat fogadják el, amik a saját kifogásrendszerüknek megfelelnek. Tehát van egy kérdésnél 20 hozzászólás, ahol a nők azt taglalják, hogy a belső értékek fontosabbak, és a pénz nem számít, és van egy, aki azt írja, hogy neki számít a külső meg a pénz, akkor belekapaszkodnak az egybe, hogy "lám-lám, megmondtam". Aki meg az ellenkezőjét állítja, az hazudik.

De hát sokkal könnyebb a külső tényezőkre ráfogni mindent, mint elfogadni azt, hogy aki hendikeppel indul az életben, annak duplán meg kell dolgozni a sikerért. És ezt a "dupla munkát" spórolják meg a kifogásokkal.

2013. ápr. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Sweet Dreams ***** válasza:
91%
Az ember csak saját magán tud segíteni ha akar. A gondolatnak teremtő ereje van, ha valaki mindig azt mondja magáról, béna,csúnya,hülye vagyok és sose lesz barátnőm akkor az mit vár? Ha egy pszichológus azt mondja neked ez nem így van megmutatja, hogy pozitív dolgokra kell gondolni és akarni kell és tenni érte de ez a valaki továbbra is csak "szapulja" magát akkor lófaszt se ér a tanácsadás. Szóval ha a "lúzer" nem akar és nem hisz magában akkor beszélhet Ő akárkivel senki nem segíthet rajta....
2013. ápr. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Te vagy az Dave atya?
2013. ápr. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
jegyezd meg. nem a pszichológus segít rajtad, hanem te magad. ő csak meghallgatja a nyomorodat, és utána tanácsot ad. egyébként ne írd le magad. csak legyen önbizalmad. külsőleg másokat lemajmolni nem nehéz, még egy majom is meg tudja csinálni. (ezért hívják így) válassz ki a neten egy embert, akire hasonlítani akarsz, és vegyél olyan ruhát, meg menj el fodrászhoz. akkor vagy mázlista, ha nem ugyanaz jön ki, mint az eredeti, mert akkor hihetik, hogy saját stílusod van. belsőleg, meg ha félsz csajokkal beszélgetni, akkor igyál.
2013. ápr. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Sweet Dreams, azt várja, hogy végre valaki azt mondja, hogy nem úgy van ám az.
2013. ápr. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
*Végre valaki olyan mondja, aki beleesik a "potenciális nőlények" halmazba. 6. voltam, ez lemaradt a mondandómból.
2013. ápr. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Sweet Dreams-nek is abszolút igaza van. Személyes tapasztalatom, hogy rám maximálisan hat egy ember megítélésében (és szerintem mindenki így van ezzel), hogy az illető hogyan nyilatkozik saját magáról. Ha pl. azt írja, hogy ő szerencsétlen, ronda, sikertelen, akkor én ezt tényként fogadom el, még azelőtt, hogy mondjuk képen vagy élőben látnám. Ha ezek után képet küld, vagy meglátom, akkor garantáltan azokat a tulajdonságokat keresem benne, amiket magáról mondott.

De még mondani sem kell, egyszerűen érezhető, a kisugárzásban, hogy ki milyennek látja magát. Ha egy ronda pasi nem foglalkozik a külsejével, és vonzónak látja magát, akkor a környezetével is jobban el tudja hitetni, hogy vonzó. Az agyat nagyon könnyű ám becsapni! Egész iparágak épülnek erre, hogy elhitetik az emberekkel, hogy amit látnak, az nem úgy van, hanem az eladandó "termék" sokkal jobb, szebb, kedvezőbb tulajdonságokkal bír, mint első látásra tűnik. Ez is marketing, PR, de ha valamiről folyamatosan azt mondogatom, hogy selejt, akkor azt hiszem el. (Saját magamról is.)

2013. ápr. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Én bárkit csajozó géppé tudok tenni,de ingyen tuti nem...

Én is csajozom sokat,és sikerekkel.Pedig alacsony vagyok,pocakos,csúnya az arcom,szegény is vagyok,és kifejezetten szőrös.

2013. ápr. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Elmész a tudod hova.
2013. ápr. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!