Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a helyes viselkedés ebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a helyes viselkedés ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Férjes asszony vagyok, de viszonylag fiatal (26 éves). Az arcomon elég fiatalos, lehet még ennyinek sem nézek ki. Egy esetben a személyim is elkérték, mikor cigit akartam venni. Na de mindegy is.

A lényeg: Mit kell tenni, ha próbálnak az utcán felcsípni a férfiak? Elég vékony vagyok és nagyon szerencsés az alakom. Összességében jól nézek ki és ezt mások is látják, próbálnak felszedni, mosolyognak, szemezni próbálnak, beszélgetést kezdeményeznek, csapják a szelet, vagyis próbálják csapni.

De nekem nincs tapasztalatom az ilyesmikben. Férjem az első férfi az életemben, már 8 éve vagyunk együtt, 1 éve házasok. Jót tett nekem az asszony lét, úgy mond, megváltoztam, megszépültem és ezt mások is látják. De komolyan mondom fogalmam sincs mit kell ilyen esetben tenni.

Ma is történt reggel, hogy az orvosi rendelő fele volt dolgom, intéztem a kis ügyeimet és egy hapsi, nagyon nézett, mosolygott, feltolta a napszemüvegét. Én zavarba jöttem és bementem a házba, ahol dolgom volt és ki se mertem jönni.

Nem tudom hogyan kell lereagálni. Segítenétek?


2013. ápr. 25. 13:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Miért kellene ezekre egyáltalán reagálni?

Tudomásul veszed és kész.

2013. ápr. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem tudsz egyszerűen nemet mondani?
2013. ápr. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Te önálló vagy? nem igen hiszem,

ha ezt nem tudod magadtól megoldani, akkor mit mondjak, de komolyan, a gyerekeim így viselkednének, falnak mennék

elvégezted a dolgod, kijössz onnan és mész tovább, mit kéne tenni, mert megnéztek N

2013. ápr. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Tehát rá nézek, mint bárki másra, komolyan, majd félre nézek és ennyi?

"Nem tudsz nemet mondani?" Nem tudok, mert hogy nézne ki az, hogy el kezd velem szemezni én meg oda megyek, hozzá és a szemébe mondom, hogy nem. :) Mert ha eljutnánk odáig hogy randira hívna, akkor persze nemet mondanék. De én nem is akarom, hogy odáig eljusson. Én azt szeretném, ha látná rajtam, hogy nem vagyok vevő ismerkedésre. De nem tudom ezt hogyan tudom elérni. Legye komoly, és hideg?

2013. ápr. 25. 13:52
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha mosolyognak, mosolyogj vissza és menj tovább.

Ha bókolnak, köszönd meg és menj tovább.

Ha beszélgetnek, válaszolj, de érezzék, hogy nem vagy vevő a dologra.


Nincs mitől tartanod, viselkedj kedvesen és távolságtartóan, akkor érezni fogják, hogy rossz helyen próbálkoznak.

2013. ápr. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nekem nem tanította meg senki, hogyan kell viselkedni. 8 éves korom óta egyedül vagyok, nem nevelt senki. Nem tudom az ilyen helyzeteket kezelni.
2013. ápr. 25. 13:54
 7/12 anonim ***** válasza:
Ja és amiatt ne érezd rosszul magad, hogy udvarolni próbálnak neked. Ez alapvetően jó dolog, és nem teszel semmi rosszat azzal sem, ha netán odáig juttok, hogy randira hív, és nemet mondasz. Csak tovább ne menj.
2013. ápr. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Tehát rá nézek, mint bárki másra, komolyan, majd félre nézek és ennyi?"


Pontosan.:)

2013. ápr. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Arra, hogy rád néznek, nem kell válaszolni. Ha beszélgetnek, lehetsz udvarias, ha ők belemagyaráznak valamit, az nem a te gondod.
2013. ápr. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Renden megpróbálok természetes lenni, és fel sem venni a közeledést. De nekem ez nagyon új. Visszagondolva régen is próbáltak felszedni, de nem mertek. Egyik barátom őszintén a szemembe mondta, hogy ő is próbált hozzám közeledni, de feladta, mikor meglátta mennyire bunkó vagyok mindenkivel.

Nem akartam az lenni, de folyamatosan bántott mindenki, a tanáraim, az osztálytársaim, a "barátaim", így már lehajtott fejjel mentem végig az utcán, hogy rám se nézzen senki, mert csak bántani fog.

Ezért úgy érzem érzelmileg sérült lettem és ez kihat a viselkedésemre is.

2013. ápr. 25. 14:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!