Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy van ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sweetwitch:3 kérdése:

Szerintetek hogy van ez?

Figyelt kérdés
Volt egy 17 éves báratom.. és én megcsaltam őt.. nem tudom hogy hogy lehettem ilyen gyökér..nagyon megbántam..és ezért szakítottam vele. egy ideig nagyon rosszul éreztem magam.. de akivel megcsaltam. tartom a kapcsolatot,de félek hogy csak sexet akar..mivel olyan mint a tesója. de abban állapodtunk meg hogy nem járunk,mert még nem érzünk egymás iránt semmit..de nem csaljuk meg egymást.. ezt nem értem,hogy miért akarja,hogy csak kavarunk és nem csaljuk meg egymást.. mivel nem vagyunk együtt.és ma egy pasi majdnem megcsókolt.akit kb 3-4 hónapja akartam hogy az enyém legyen.. és elfordultam..szerintetek akar tőlem valamit az a gyerek akinek csak lehet hogy sexre kellek? mert célzott rá hogy sexet akar..de mondta hogyha nem akarom akkor nem fogunk lefeküdni egymással..
2013. ápr. 25. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
fájdalom!!!
2013. ápr. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
állva csináljátok.
2013. ápr. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerelmes vagy valamelyikbe? Ha valaki iránt semmit nem érzel, minek fekszel le vele? Lehet, hogy hülye kérdés, de kíváncsi lennék rá.
2013. ápr. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Épp ez az hogy nem akarok vele lefeküdni..de igazábol attól félek hogy megerőszakolhat mert képes rá.. de egy kicsit megszerettem
2013. ápr. 25. 15:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!