Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van már abból hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van már abból hogy a szerelemben a külsőségek döntenek! Szinte előre kódolva van az ember esélyei a párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 23 éves fiú vagyok, és nekem is - mint a hozzám hasonló férfitársaimnak - a problémáim, sikertelenségeim eredeztetőjeként a külsőmet tartom. A fekete humor az egészben az, hogy még ez sem egyértelműsített: ismerőseim szerint nem rossz a külsőm, nem vagyok elveszve, dumám is van, nem vagyok egy félős fiú sem, és a mellékelt ábra nem azt mutatja amit én szeretnék látni.

Kb. 17 éves koromban kezdtem a lányok után érdeklődni, és mind a társkereső oldalakon, mint a valóságban az élet számos területén, számos szituációjában egyszerűen megismerkedek valakivel és egyszerűen látom/érzem hogy ezt a csajt se érdeklem, megy el a kedvem az ismerkedéstől majd a csaj értetlenkedve írja/mondja hogy eddig se volt olyan a szitu, hogy ő össze akarna jönni velem (kedvencem amikor társkeresőről szedek össze egyet és ezt mondja).

A plázacicákat nem szeretem, az önbizalom hiányos csajok nyavajognak nekem, a magabiztos jó csajok nem rám vágynak, a rondák meg optimisták és nem érnék be "ennyivel" (velem) :D Ki jár még hasonló cipőben, illetve milyen véleményetek van erről?



2013. ápr. 25. 16:03
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Ja a "járj el bulizni" meg "csapj fel melegnek" válaszokkal kíméljetek, mert nem építő jellegű kritika, és már lerágott csont.
2013. ápr. 25. 16:05
 2/17 anonim ***** válasza:
Nincs semmi sem elore kodolva csak mindehez jo beszeloke kell :) es nem a konkret csajozos dumakra gondoltam.
2013. ápr. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:

Nálam nem a külső dönt..

19/L

2013. ápr. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az agyadat kellene tréningezni, hogy ne legyél unalmas.
2013. ápr. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Uccsó, hát ezaz elég összetett a helyzet, mert először jó lenne kitalálni hogy mi is a bajuk velem. Aztán rátérhetünk arra amit mondasz. Ha 2 lábon járó lexikon vagyok akkor se kellenék nekik :)
2013. ápr. 25. 16:20
 6/17 anonim ***** válasza:

retorikailag jó vagy ,de mint ahogy észrevettem, ez egy narcisztikus társadalom, kevés kompromisszum készséggel.

vagyis, lehetsz érdekes izgalmas ,egy darabig. továbbá megfigyelhető hogy mindenki saját magára összpontosít(öntudatlanul is) és ebből eredezteti az érzelmeit. ez egy olyan szűrő amiben benne van a sok tapasztalat, halom információ, egyéni sérelek stb, igy tiszta lapról nem lehet beszélni, h na most objektív leszek a követezőnél..erre nem képes sztem az agyunk.

+ telítődünk fejben lélekben , és kevés új ingerre reagálunk már. hangsúlyozom nem külső ingerekről beszélek itt kifejezetten. nekem is bejöttek ffiak a képbe..pl,

-van amelyik kedves de pl látens alkoholis -nem kell.

-van amelyik buta mint a kő, és közhelyeket pufogtat, szintén jobb akkor már egyedül

-aztán van az észbontó sáros nős, gyerekes, aki unatkozik hjaa kár, de szintén nem kell.

stb. és van valaki aki..kicsi köpcös feketében jár nem mondanám szépnek, de ha rágondolom mosolygok..:) mert benne van gondolatiság, értelem -PEDIG nem egy római fél isten külsőleg. és mikor beszélgetek vele úgy megcsókolnám.. :)) de ettől még nem biztos h járnánk is .. na hát ennyi mostttt

2013. ápr. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Uccsó ott a pont!

Megy a zöld kéz is, az van amit leírtál. Van bennem ez is, az is, tényleg lehet hogy mókás vagyok meg vicces, hiába ha nem férfias. Vagy hiába férfias, ha alacsony srác (169 cm) és bunkó. Hiába áll jól nekem a laza stílus és vicces kedv, ha rágom a körmöm meg belefeledkezek magamba. Túl sok a rizikó, de egyedül meg rossz :)

2013. ápr. 25. 16:36
 8/17 anonim ***** válasza:

A pasim 168 centi magas és bunkó is (bár kezd leszokni róla). De ettől még férfias, és imádom.


Egyébként a legtöbb srácnak szerintem az a hibája, hogy túlzottan nyomulós és ez taszító. Próbálj meg egy kicsit lazítani, érezd jól magad fiúkkal, lányokkal, de ne mindenáron csajozni akarj. Ha elveszíted a rólad kialakított nyomulós képet, könnyebb dolgod lesz.

2013. ápr. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ugyan nem válasz a kérdésedre, de szerintem 169 centivel szerintem nem is vagy alacsony. :)
2013. ápr. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

köszi :)

A lényeg az, hogy megtudom értetni magamat a lányokkal, kitudom nyitni a szám, de nem tudnak elfogadni pasijuknak én meg nem tudom így magamat elfogadni :)

Nem szoktam a középpontban lenni, de sajnos akaratlanul is oda kerülök mert kibeszélnek. Sokaknak nem tetszik a stílusom, mert szókimondó és beszédes vagyok. Nem érzem jól magam, mert nem megnyerő a stílusom, nem vagyok helyes. Ez van :)

2013. ápr. 25. 17:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!