Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek 7 év korkülönbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 7 év korkülönbség az sok?

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják hogy ez így nem fog működni,de mi kitartunk egymásért a barátommal. :)

2013. ápr. 25. 16:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha komolyan gondoljátok, akkor nem sok!

Viszont ha egyikőtök éretlenebb a másiknál, akkor igen. De ezt úgyis érzitek!

2013. ápr. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
hát ha te 13 vagy,a baratod meg 20,akk biztos nem műkszik.de ha mondjuk 20 vagy,a baratdo 27,akk lehet :)
2013. ápr. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nem sok, hacsak nem 18 vagy a barátnőd meg 11... ;-)
2013. ápr. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2013. ápr. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Boros Betti ***** válasza:
100%
attól függ, hogy hány évesek vagytok, mert a 0-7, meg a 10-17 sok, de ha a huszas éveitekbe vagytok mondjuk, akkor semmi baj. Tudod ez nem számít ha igazán szeretitek egymást, és van aki a korához képest igen fejlett szellemileg, és lelkileg:) (a legelső példák egy kicsit irreálisak:D)
2013. ápr. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, hány évesek vagytok:) Én 23 évesen nem tudnám elképzelni, hogy egy 15 éves csaj legyen a barátnőm, teljesen más generáció vagyunk. Én hamarosan végzek az egyetemmel és dolgozni fogok, addigra ő még mindig a gimi közepén lesz. Szerintem az ilyen kapcsolatok nem örökre szólnak:) Persze attól még lehet komoly kapcsolat, de előbb-utóbb vége lesz. Ugyan miről beszélgessek a lánnyal? Elmesélem neki egy napomat, ez meg az történt, munkában ez volt stb, ő meg csak azt tudná mondani, hogy kapott pl egy 5-öst irodalomból:) Ez egy nagyon sarkított példa volt most :D. Teljesen más a korosztály, más a két fél élete, felfogása. Hiába mondják azt a 15 éves lányok, hogy vki érettebb, nekem is mondták már. Hát csak azt gondolta magáról a lány, hogy érettebb:). A két korosztálynak teljesen mások az életben a problémái is. Az egyiknek valódi problémája van, pl munkát kell találnia, el kell helyezkednie, míg a fiatalabbiknak az a legnagyobb gondja, hogy holnap témazárót írnak :D. Teljesen más a súlya a dolgoknak:)
2013. ápr. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ezt hiába írtad ki, mert ezzel semmire nem megy az ember

szóval a lényeg hány évesek vagytok? N

2013. ápr. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát szerintem az igaz szerelemben nagyon nem játszik szerepet a kor :) és szerintem úgy is működhet egy kapcsolat ha a csaj 13 a pasi meg 20,jó lehet hogy nem tudnak pl ilyen munkahelyi témáról dumálni,de vannak olyan csajok akik szellemileg már érettek és nem ilyen pisisek meg minden :)
2013. ápr. 25. 16:33
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát.. sztem nem működne hosszú távon:) Nem lenne kedvem mindig megverekedni a lány apjával hogyha este moziba szeretném vinni a lányt, mert hogy 11-re már haza kell vinnem :D
2013. ápr. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a lány 16-17 évnél fiatalabb, nem igazán. Később már simán. Én 20 vagyok, a barátom 32, imádjuk egymást. :)
2013. ápr. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!