Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek? (1232123212321)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? (1232123212321)

Figyelt kérdés

Az van, hogy nem tartom magam túl vonzónak, előnytelen az arcom, amit lehetett azt megtettem vele, nem nézek ki úgy mint egy ogre, hajam is ok, többet nem tudok tenni.


Szóval szerintetek lenne értelme annak, hogyha leszärnám a külsőmet, és azt csinálnék, amit akarok? Annál próbálkoznék be, akinél akarok? Felszabadultan, és magabiztosan flörtölnék a csajokkal, még ha mindenki azt próbálja is éreztetni velem, hogy én milyen csúf vagyok? /Régen csúfoltak, és még a mai napig is azt érzem, hogy a magukat "menőnek" gondoló egyedek csak a külsőm miatt lenéznek, flegmáznak velem, nem csak csajok részéről/


Vagy inkább hagyjam a francba az egészet, ne is erőlködjek? - Sok negatív élmény ért, és nagyon kevés pozitív eddig, 2 évre magamba is zárkóztam, nem nyitottam senki felé, de van egy másik énem, ami vágyik a világra, az "izgalmakra"... A környezetemben mindenki próbált eddig visszahúzni, szóval az önbizalmam is nagyon híján van..



18



#how.about.no?
2013. ápr. 25. 23:21
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
23%
Majd mindjárt jönnek a csajok fröcsögni hogy "jaj nem a külső számít" "belső a fontos" "legyen kedves, vicces, aranyos", de ez nem így van. Ha nem vagy helyes akkor bukó.
2013. ápr. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 Johnny B. Goode ***** válasza:
Éld az életed, tedd az, ami jólesik mindaddig, míg nem válik más kárára, a többivel ne törődj, a külsőddel (arc) úgysem tudsz mit kezdeni orvosi szike nélkül :)
2013. ápr. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
de erőlködj, simán van értelme..
2013. ápr. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

Mi ez a végtelen prímszám?


Amúgy meg senki miatt ne változz meg, és ezek mindig hazudnak.

2013. ápr. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Ha úgy nézel ki mint Frodo segge kifordítva akkor felejtsd el a csajokat. Ha nem, akkor nyugodtan próbálkozz be mindenkinél.
2013. ápr. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Jézusom!


Akkor csak jól gondoltam hogy skizofrén vagyok.Ezt a kérdést tuti hogy én írtam a másik énemmel

2013. ápr. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Kérdés:

Mit veszíthetsz?

2013. ápr. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

Foley


Végülis nem veszít semmit csak elmegy az életkedve a sok visszautasítás miatt

2013. ápr. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
szerintem próbálj egy picit változtatni a dolgokon, törekedj jobban arra hogy még jobban nézzél ki, sajnos elég sokan már a külsőd alapján el ítélnek, de attól függetlenül lehet, élj ugy ahogy le irtad lehet hogy 20 lányból 19 el küld és az nagyon rossz, de már van 1.
2013. ápr. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

A remény hal meg utoljára!

Ha feladod, mi fog éltetni? Nem csak te vagy "olyan" külsővel megáldva a világon, másoknak mégis akadt párja!


Pl: Nincs keze-lába a faszinak, de van felesége és helyes gyerkőcei!

Ezek után egy egészséges fiatal fiú se mondja nekem, hogy befejezte az erőlködést!

2013. ápr. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!