Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Tudnátok értékelni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Tudnátok értékelni egy ilyen lányt?

Figyelt kérdés

A külsőmre azt mondják, nincs vele probléma. (170 cm vagyok, 58 kg, derékig érő sötétbarna haj, kék szem, kifinomult, egyszerű, nőies öltözködés).


Viszont úgy érzem, kicsit más vagyok, mint a többi velem egyidős lány, ezért nem érdeklem a fiúkat, csak és kizárólag barátként. Kezdek kétségbe esni.


4 éves koromban szerettem meg a rock zenét a szüleim által, azóta is imádom. AC/DC, Metallica, Kiss, Nirvana, Guns 'n' Roses, Aerosmith, Bon Jovi, Rolling Stones,Alice Cooper, stb, ezek a legnagyobb kedvenceim. Imádok olvasni, ha van egy kis szabadidőm, állandóan könyvért nyúlok, buszon, itthon, munkahelyen, suliban, akárhol. Leginkább a horror történetek és a krimik érdekelnek, pl. Stephen King vagy Agatha Christie, de szeretem a romantikusat, illetve a régi klasszikusokat és a verseket is. Olvasottnak és tájékozottnak ismerem magam, mindig kutatok a legfrissebb hírek után, tudom, mi történik a világban, szeretem ezt megvitatni másokkal, illetve ugyanez vonatkozik a történelemre is. A Színművészeti egyetemen vagyok harmadéves, rendezőnek tanulok. Ebből kifolyólag imádom a színházat is, rengetegszer járok, jártam mindig is. Amellett, hogy a rockzenét részesítem előnyben, imádok buliba járni, nem csak koncertre. Egyébként jellemző rám ez az állandó jövés-menés, szükségem van, hogy körülvegyenek a barátaim, hülyéskedjünk, lazuljunk, menjünk a nagy világba. Sok mindenki szeret, elmondásuk szerint vicces, aranyos, jó fej vagyok. Viszont szinte csak fiú barátaim vannak, a legtöbb lányt nagyon nehezen viselem a hülye röhögésük, nyafogásuk miatt. Egy barátnőm van, ő pedig karatézik, tehát nem valami csajos figura. :)


Köszi előre is a válaszokat!

21l


2013. ápr. 26. 07:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, én nem. Te túl extrovertált vagy, olyan társaságfüggő, én viszont introvertált, aki gyűlöli, ha emberek veszik körül.
2013. ápr. 26. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Külső: Átlagos mint a legtöbb lánynak.

Belső: Ha igaz amit leírtál akkor nem lehet gond.


Azt hogy milyen zenét hallgatsz az szerintem teljesen mindegy hiszen nem azt fogják megfigyelni először.


Szerintem nincs veled gond, de mire szeretnél ezzel a kérdéssel kilyukadni?

2013. ápr. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Extrovertáltnak extrovertált vagyok, de társaságfüggő nem, az már komoly baj lenne :) Én viszont szeretek egyedül is lenni, sőt. Ja, és nem kell bocsánatot kérned. :)


Második: köszi neked is. Mondom, azért tettem fel a kérdést, mert a fiúk feltűnő módon kikerülnek, csak barátkozni akar mind. Azt hittem, baj van velem :D

2013. ápr. 26. 07:25
 4/21 anonim ***** válasza:

a Rock metal meg haosnló zenékkel nicns bajom szinházba is jár(néék) ha lenne kivel... :) Mivel Stephen king majdnem a druszám ezért elvböl nem olvasok tőle semmit, mert én inkább a saját regényeim vázlatait bújom, mikor időm engedi. :)

De alapjárton nem lehet veled para, csak tény és való, hogy sok sok értelmes nő él még a öfldön és nem mindegyik nevet ám hülyén. ;)

2013. ápr. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Írj rám, beszélgessünk. És kiderül, hogy értékelnélek :)
2013. ápr. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 nixon666 válasza:
szörnyű a zenei izlésem, dying fetus a kedvencem, és hasonlókat halgatok. emellet jó pasinak tartanak a nők. Normálisan nézek ki, motoros vagyok, festek, szobrászkodok, programozok, természetbarát vagyok és ezermester, és igazi könyveket olvasok. :) Engem sem akar sok nő. De ez van.
2013. ápr. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
7%

A négyes válaszoló jó nagy marhaságokat beszél. Egyrészt teljesen igaza van a kérdezőnek abban, hogy a lányok nagy része, főleg az ő korában olyan. Másrészt nem azt írta, hogy rajta kívül az összes lány ilyen, ezért nem értem, hogy miért gondolta ezt bele a kedves válaszoló. Egyébként a leírtak alapján szerintem semmi probléma nincs veled, kérdező, szimpatikusnak tűnsz.


24/F

2013. ápr. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Az ilyen kérdéseknél miért mindig csak a pozitív tulajdonsagukat írják le? Nem akarom elhinni, hogy semmi negatívum nincs az illetőkben.
2013. ápr. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Hát sorry,lehet kicsit egyszerűsitettnek fog hatni de három dolog állhat fenn:

1,Ronda vagy,ennyi,egyszerüen csunya vagy,persze ezt senki sem vallja be de ha a fiuk nem érdeklődnek irántad akkor nem tartanak szépnek...

2,Férfiasan viselkedsz,ez sem jön be igazán a fiúknak,sőt,eléggé visszataszító

3,Egyszerüen Ribanc vagy,bár ezt kizárja nagyjából az amit írtál hogy senkinek sem kellesz.

2013. ápr. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Biztos van, csak azt nem reklámozza. Ha valóban ilyen lány lenne, nem lenne semmi negatív tulajdonsága, sorban állnának a fiúk érte. Nincs igazam? A fiúk se szeretik a vihogó, idétlen lányokat. Esküszöm én is kiírok már magamról egy ilyen önfényező kérdést. :D
2013. ápr. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!