Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a gond azzal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond azzal a pasival, aki 32 eves letere 16 eves csajokkal kavar?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 26. 08:41
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
45%
Kicsi pedo hajlam.
2013. ápr. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
35%
Semmi. Mi gond lenne vele? Én 17 voltam, mikor az akkori párom 31.
2013. ápr. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem semmi gond vele, egyszerűen szereti a még "nem használt", friss husit... :)
2013. ápr. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
De vilag eleteben ezt csinalta/csinalja + ilyen 20as korosztallyal nem igazan kezd, csak tinikkel
2013. ápr. 26. 08:44
 5/27 anonim ***** válasza:
84%
perverz
2013. ápr. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
87%

Ez most komoly ?

Elképesztő, hogy a mai gyerekek milyen tudatlanok.

Persze tisztelet a kivételeknek.

2013. ápr. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
51%
Semmi. 16 éves koromban én is ilyen korú pasikkal jártam, mert nem tudtam férfiként tekinteni a korombeliekre és nem is jöttem ki jól velük, mert hozzám képest gyerekesek voltak. A testvéreim legalább 15 évvel idősebbek nálam, köztük nőttem fel, felnőttek vettek körül mindig, érettebb volt a gondolkodásom, mint a velem egykorúaknak, soha nem is barátkoztam 25 év alattiakkal, a férfiak közt pedig mindig a 30 körüliek társaságát kerestem. Nem volt velük semmi gond. Aki pedofil annak már rég nem kell a 16 éves. :D
2013. ápr. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
44%

ugyan már... nem pedofil! csak türelmetlen :D


amúgy komolyra fordítva a szót, elég komoly mentális problémái lehetnek ha az ő korosztályában nem képes normális kapcsolatot kialakítani...

2013. ápr. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
61%

Én is ismerek egy ilyen embert.Ő is inkább a fiatalabbakat szereti,elsőnek velem kezdett mikor 21 voltam aztán jött egy barátnőm akinek pasija volt (Ő19) aztán a húgom aki 14.Utána húgom megismerkedett chaten egy lánnyal és kiderült,hogy van egy közös ismerősük ez a férfi aki a chates lánnyal és a barátnőével is kikezdett ők 16,17 évesek voltak.

A férfinál(32) ez álltalában úgy zajlott,beszéltek egyszer,ha szép volt a csaj,mert felregisztráltunk egy kevésbé szép csaj képével a chatre és ő nem kellet neki.Szóval ha szép a csaj beszélnek egyszer és a beszélgetés végén közli,hogy nagyon megkedvelte aztán jön a következő beszélgetés ahol már találkozni akar általában ilyenkor már feldobja a szex témát is.Szerintem beteg a srác és a legjobb,hogy mind nekem mind a húgomnak,barátnőmnek mind a másik 2 lánynak ugyan azokat írta,ugyan azokkal a szavakkal.. szánalmas.

2013. ápr. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
80%

Nem akar komoly kapcsolatot, a fiatal lányokat meg könnyebb befűznie...


#9-es mindannyian be is dőltetek neki és lefeküdtetek vele?

2013. ápr. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!