Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy hármasba invitáltak,2 fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hármasba invitáltak,2 fiú 1 lány lenne a felállás. Hogyan döntsek?

Figyelt kérdés
Na szóval,(teljesen hetero alapú lenne), csak az a baj hogy gumi nélkül akarják csinálni. Nekem ez lenne az első alkalom, tehát még szűz vagyok, és nem nagyon vágom ezt a témát. Bevállaljam gumi nélkül vagy túl kockázatos? Gondolok itt a lehetséges következményekre, betegség terhesség stb.21/f normális válaszokat pls :D

2013. ápr. 26. 09:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
Én nem tom. Én is teljesen hetero vok de 2 csaj egy pasi felálásban lennék csak benne.
2013. ápr. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
Ha a csaj szed tabit, és nem fűvel-fával csinálja, akkor bevállalhatod így. De ha nem védekezik, akkor ragaszkodj a gumihoz.
2013. ápr. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
Hát az elsőt biztos igy akarod? hogy ott egy fiu is?:D
2013. ápr. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

aki benne van egy hármasban, az valószínűleg nem olyan szűzies... gondolok itt a lányra.

gumi, vagy viszlát. egyébként egy élménynek jó lehet :)

2013. ápr. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha nem zavar, hogy az elsőnél ott egy fiú is (mondjuk nem fogsz tőle lelki törést szenvedni az biztos :D ), akkor vállald be, de szerintem gumi nélkül ne. Annak a csajnak ki tudja ez már hányadik ilyen és akkor bármit összeszedhetett.
2013. ápr. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Cserét ajánlok. Beajánlak egy csajnál, Te meg a 3-asba engem... na??
2013. ápr. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem az első inkább ne ilyen legyen. Egyébként gumi nélkül semmit, ki tudja, szedi-e a csaj rendesen a tabit.
2013. ápr. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, én is így gondoltam, hogy ezt akkor így nem kéne gumi nélkül, na meg +1 hapsi, inkább akkor legyen csak 1 csaj és akkor minden jó. :D
2013. ápr. 26. 10:14
 9/12 Mókusgyilkos ***** válasza:
46%
hetero ember nem hármasozik másik pasi jelenlétében :D
2013. ápr. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
24%

Az biztos elég nagy r.banc lehet, aki két pasival akarja, szóval gumi nélkül BIZTOS hogy összeszedsz valamit. Hidd el, nem éri meg.

A másik, hogy a szerintem egy hetero srác ne közösködjön egy másik sráccal ilyenben. Az mégis elkerülhetetlen, hogy egymáshoz értek, ami szerintem elég gáz.

Ha mindezt ráadásul szűzen akarod csinálni azaz tapasztalat nélkül abszolút a magad ellensége vagy. Nem tudhatod még azt sem, hogyan reagál a saját tested. Lehet, hogy elmész 10 másodperc alatt és kiröhögteted magad. Mi van, ha a másik srácnak sokkal nagyobb és emiatt kellemetlenül érzed magad? Stb.

2013. ápr. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!