Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy facebookon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy facebookon van, hogy egy kevésbé szép lánynak folyton 100-an lájkolják a képét, de van olyan lány, aki gyönyörű, mégis csak pár lájkot kap?

Figyelt kérdés
Nem vagyok facebook függő vagy ilyesmi. Egyszerűen csak ez nagyon bántja a szememet. Mi lehet ennek az oka?
2013. ápr. 26. 11:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez esetben lehet az is, hogy a kevésbé szép lánynak van vagy 2000 ismerőse akiből persze 100-at ha ismer, a szép lánynak pedig csak 5-600. Így érted, ha egy képet 2000ből lájkolnak 200-an, az nem is egy olyan nagy dolog.. Van aki szereti a feltűnést én inkább nem..
2013. ápr. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
27%
Az, hogy megfordult a vilàg, ha szep, karcsú vagy, elàshatod magad. Ez van, ezt kell szeretni:/
2013. ápr. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
#2-es nincs igazad, de miért gondolod ezt?
2013. ápr. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
van akinek sok kamu barátja van,egy csomó arab vagy török akik minden szart lájkolnak. meg amit az 1es írt.:)
2013. ápr. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Pont tegnap láttam egy csajt, alig kapott 15-40 lájkot. De van egy olyan sejtésem, hogy kamu képei vannak kint, ahogy sok más csajnak is, mert ő jellemre is rendes, ami ritka egy szép lány esetében.
2013. ápr. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
valóban függ az ismerősök számától. de emellett simán lehet az is, hogy irigyek, ezért inkább nem likeolják :D.. tudok erre is példát.
2013. ápr. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Pixi3 ***** válasza:
93%
Mert ez relatív, neked lehet nem jön be, nekik meg igen. + ez népszerűségtől is függ
2013. ápr. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
49%
Én mostantól arra fogom, hogy irigyek a szépségemre azért nem likolnak max 30-an :D Köszi 6-os :DD
2013. ápr. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Sok mindentõl függ:

-ismerõsök száma

-mennyire mũvészi a kép: a profi fotókat többen lájkolják, még ha ronda is az alany

-milyen népszerũ valójában a lány: ismerek egy lányt, hallássérült, készüléke is van, és nagyon egyszerũen öltözködik, nem is különösen szép. De a képeit mindig több, mint 50-en lájkolják, mert valószínũleg nagyon kedves, jószívũ lány, és sok barátja van.


Egyébként az egyik osztálytársam hihetetlenül szép, olyan, mint egy modell, karcsú, magas, az arca is gyönyörũ, de valahogy rajtam kívũl ezt nem sokan veszik észre. Egyáltalán nem népszerũ, facebookon is max. 20 lájkot kap a képeire.

2013. ápr. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, ez a kérdés. Te komolyan a lájkokat figyeled mások képei alatt? Nekem is van olyan ismerősöm, aki tényleg nagyon szép lány, kb 300 ismerőse van és alig fb-ozik, nincs tele minden szarral az oldala, de attól még életben bámulják az emberek.

Nekem pl. olyanok is lájkolják, akiket nem is ismerek, olyanok meg nem annyira, akiket ismerek és elvileg jóban vagyunk..:D

2013. ápr. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!