Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Mit gondoltok erről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mit gondoltok erről? És mit tennétek ilyen helyzetben? Részletek lent.

Figyelt kérdés

tegnap gólyaavató után diszkó volt.Nagyon jó volt a buli,voltak srácok szóval minden király volt.Táncoltunk 4-en lányok és odajött 2srác...ők is elkezdtek táncolni de csak úgy beálltak a körbe.nem szóltak semmit csak bambultak szó szerint...aztán gondoltam kicsit közeledek,mert amikor odajöttek azt hittem velünk akarnak táncolni.közelebb táncoltam magam hozzájuk...reakció semmi.Ez egy idő után már elégidegesítő volt.Kimentünk a büfébe inni mikor visszamentünk direkt arrébb álltunk meg,hogy ne legyünk egymás mellett erre odajöttek de megint nem mondtak semmit csak táncoltak magukba:S

Mit szólnátok ehhez?Mit tennétek?


A másik:

Ha táncolsz a diszkóba és állandóan arra táncol egy srác ahol mi vagyunk és nagyon néz rád,majd hátulról odamegy hozzád és elkezd táncolni veled,de nem kérdez meg hogy akarsz-e.Közbe megkérdezi h járnál-e vele és elkezdi tapizni a feneked mit tennél?


Előre is köszi a válaszokat!

14,5/L


2009. szept. 26. 19:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát egy csöppet megfejelném! Mégis hogy képzeli??!!

16/L

2009. szept. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát én is ezt gondoltam magamban...

amit a másodiknak írtam,azt hiszem mázlija volt annak a gyereknek,hogy nem velem kezdett el táncolni,mert azt hiszem a járunk-e és seggtapizós dolognál lekevertem volna neki egy nagy pofont!A barátnőm csak szimplán ott hagyta...aztán kimentünk kicsit levegőzni,erre ő is kijött és kb.5méterre volt tőlünk:S

de az a gáz,hogy nem is velünk egy idős vagyis hát kinézetre 20-23 lehet...

köszi a választ!

2009. szept. 26. 19:37
 3/7 A kérdező kommentje:
mondjuk akivel én táncoltam az asztalon az édi volt nagyon,meg kérdezte,h táncolunk-e meg minden(: És nem tapizott,mondjuk elég közel táncoltunk egymáshoz,de az úgy volt jó,na!
2009. szept. 26. 19:38
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
én tökön rúgnám:) 16L
2009. szept. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
lórugás hátrafele...ez se jár többet diszkauba xd
2009. szept. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne hagyjátok magatokat! Ha tetszik a srác, és kedves akkor miért ne táncoljatok, de én sem szeretem a rámenős srácokat, csak arra mennek hogy kivigyenek aztán elfelejtenek. Az meg hogy ott táncikálnak és semmit nem csinálnak engem is idegesítene. Álljanak arrébb ott is tudnak táncolni. De az lett volna a minimum, hogy lányok idejöhetünk hozzátok táncolni, ha már mást nem akarnak pl ismerkedni.
2009. szept. 29. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Visszakézből egy pofon alapfokon...

Amúgy meg próbálj keresni egy ismerős srácot és menj oda hozzájuk vagy hívd oda, vagy alapból ne csak lányok menjetek:)

21/F

2009. szept. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!