Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A srác nem is tud róla, h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A srác nem is tud róla, h tetszik, mégis olyan hűséges vagyok hozzá, mintha már együtt lennénk. Ez beteg?

Figyelt kérdés

Egy fiúismerősöm nagyon tetszik nekem, iszonyatosan. Egyelőre alig beszéltünk - közös ismerősök révén -, de már régóta ismerem őt, még oviba is együtt jártunk, de csak az utóbbi időkben kezdett el ennyire tetszeni. Néha szokott rám "úgy" nézni...és ilyenkor úgy érzem, van köztünk valami különleges, de egyébként nem kezdeményezett egyikünk sem. Én ennek ellenére szakítottam a barátommal (amúgy sem volt már az igazi...), és azóta is folyton ő jár a fejemben. Ha meglátok valami jó pasit, vagy kezdeményez valami fiú, akkor is ő jut eszembe és mondom magamban, h Ő sokkal jobb... Nem is akarok más fiúktól semmit, nem is érdekelnek, nekem csak Ő kell. Ez beteges?:D Volt már ilyen mással is?

20/L


2013. ápr. 26. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
20 évesen eléggé...
2013. ápr. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem beteges, de ilyenkor cselekedni kellene, mert mi van, ha valaki más előbb fog.
2013. ápr. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem beteges egyáltalán
2013. ápr. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem beteges. Megtörtént velem is. Egyetlen lány tetszett az egész suliból, másra rá sem néztem. Félénk természetem volt, ezért nem kezdeményeztem, sőt megszólítani sem mertem egyszer sem. Később mégis annyira ő volt az egyetlen, aki tetszett, hogy leírtam az érzéseimet e-mailben. Ő persze azt sem tudta, ki vagyok, frusztrált is, hogy ezt a módját választottam, de túl nagy volt a visszautasítástól való félelmem, ami be is következett ... A párhuzam annyi a kettőnk története között, hogy vegyél magadon bátorságot és mondd el neki, lehetőleg szemtől szemben, megfelelő körülmények között (ahol csak ketten vagytok, mondjuk parkban, nincs olyan körülmény, ami zavarna). Ne ess abba a hibába, hogy akár évek telnek el és csak ő jár a fejedben, rá vágysz, mert hiábavaló lehet az egész. Inkább próbáld kideríteni, kölcsönös lehet-e. Ha mégsem kapsz kedvező visszajelzést, választ, azzal, hogy tisztában vagy a dologgal, könnyebb lesz új emberek felé nyitni, főleg, ha közelítenek feléd. Nem kell mindenkinek engedni, csak akiről úgy véled, nagyjából minden stimmel vele.
2013. máj. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!