Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennek szerintetek a rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek szerintetek a rossz csók az oka?

Figyelt kérdés
megcsókoltam egy lányt akivel tökre sokat együttvoltam az utóbbi időben, viszonylag sokat beszélgettünk, röhögtünk, jól elvoltunk. Aztán csókolóztunk utána pedig egyszerre olyan hideggé, hűvössé vált, és alig tudtunk valamiről dumálni, meg olyan vontatott lett az egész beszélgetésünk. Szerintetek a rossz csók miatt volt vgy inkább csak a meglepődöttség lehetett az oka, mivel eddig nem tekintett rám így?
2013. ápr. 27. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt talán tőle kérdezd meg - a második alkalom után otthagytam a gondolatolvasó tanfolyamot, mert rájöttem hogy átverés. :P :D
2013. ápr. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Elképzelhető hogy egy kicsit gyors volt neki ez a dolog. Vagy nem akar ennyire elméjülni a kapcsolatba még. lehet úgy van vele hogy csak később kell neki igazi fiú barát,most még csak haverkodni akar...

17/L

2013. ápr. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
jövőhéten lesz 2 közös programunk (ettől függetlenül). szerintetek megismételjem a csókot hétfőn vagy maradjak hűvös és várjak szerdáig, hogy ne legyen ennyire gyors az egész?
2013. ápr. 27. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!