Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Ti mivel és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Ti mivel és hogy szőrtelenítetek? (BŐVEBBEN LENT)

Figyelt kérdés

1) Mivel csináljátok?


2) Mely testrészeken?

A mellkas általában alap meg a hónalj is, de lábon nem tetszik a szőrtelenség. Viszont nem néz ki furcsán, hogy lábon és alkaron mégis van?


3) Az intim helyeken mivel és hogy? Nem nagyon b*zis ha kicsi szőr sincs. Vagy a farok felett kevés marad az úgy jobban néz ki szerintetek?



2013. ápr. 27. 22:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
57%
Sehogy, csak borotvával a pofát!
2013. ápr. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
borotvával pofát meg ha nagyon dzsungel akkor hónaljt, intim helyeken általában csak ollóval oszt jónapot, ott nem szeretek borotvázni mert akkor napokig csak viszket
2013. ápr. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Én csak a képemet borotválom, semmi mást.
2013. ápr. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
nem borotválom :p
2013. ápr. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
25%
max fiúk. a férfiak csak az arcukat szőrtelenítik, borotvával.
2013. ápr. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
miért nézne ki furán? egy férfinak legyen szőrös a melle az alkarja és a lába
2013. ápr. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
52%

1) borotva


2) hónalj, arc, bré körül


3) ott is borotvával


remélem elégedett vagy bas'zki

2013. ápr. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
20%
Navorski te kis szőrtelen csiga :D
2013. ápr. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Arc borotva, intim részeket hajvágóval, hónalj megint csak hajvágó, mellkasomon, karomon, lábamon hagyom, szerencsére nem vagyok egy nagyon szőrös majom alkat, 24 éves vagyok de a karjaimon például továbbra is csak ilyen kis pihe nő.
2013. ápr. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Csak intim helyen szoktam, ollóval és rövidre. Nem kell a hónaljat meg a melkast, ha rendesen fürdik az ember... 20/F
2013. ápr. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!