Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis mi a franc van velem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mi a franc van velem? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Nos, adott egy fiú és egy lány barátom, na és persze én. A fiú barátomról annyit, hogy elég jó viszonyban és barátságban vagyunk. Megértjük egymást és mindig vele szoktam rendszerint filozofálgatni, hülyülni. Rajta kívül még két lány és én alkotjuk a négyes csapatunkat. A két lányból az egyikkel való kapcsolatom elég döcögősen alakult ezalatt a pár év alatt középiskolában.. A lényeg, hogy eleinte jól elvoltunk kezdtük megismerni egymást és nagyon jól éreztem magam vele. Sok jó emléket neki köszönhetek. És sajnos sok keserűt is.. Mostanában eltávolodtunk egymástól... Bár volt nemrégen egy kísérlet arra, hogy most már egy normális emberi kapcsolatot összehozunk, de mivel ezt chaten írásban tárgyaltuk le így élőben nem sokra jutottunk.. Mindketten hasonlóan "f*sunk egymástól.. Valószínűleg nem merünk nyitni egymás felé.

Én mostanában arra jöttem rá nagy nehezen és hosszú idő elteltével, hogy régen kicsit beleestem ebbe a lányba.. Vagy inkább felnéztem rá és rajongtam érte, de valamiféle gyengéd érzelemmel ábrándoztam róla. És akkor nagyon fel se fogtam hogy ilyeneket gondolok és fantáziálok vele. Nem éreztem furának akkor, csak volt és kész. De tovább sose léptem. Mára már a nagy elhidegülési pontunktól kezdve elhalványodott ez az érzés, de amikor eltávolodtunk hirtelen nagyon szarul voltam és ami a legrosszabb, hogy még nem teljesen hevertem ki. Pedig volt már 1-2 éve az. Most már oldódtak a dolgok egy kicsit, de attól tartok hogyha mi újból barátkoznánk, szorosabbra kötnénk a szálat mint barát, akkor túlságosan megszeretném és még a végén beleesnék még jobban. Aztán koppannék mert ő nem viszonozná az érzéseimet, mert sejtem, hogy ő csak barátként gondol rám, én viszont félek, hogy többet is érezhetek iránta.. ha pedig mégis viszonozná, akkor meg a négyes csapatunk látná kárát.. Én úgy gondolom, hogyha ebbe a négy fős baráti társaságba belekerül egy szerelmi szál az tönkre vághat sok mindent.

És most jön az, hogy ugye adott ez a fiú barátom és a fentebb leírt lány. Ez a lány mostanában többet próbál foglalkozni a sráccal, de mint barát. (Legalább is ezt remélem..) Most is volt egy közös programjuk és ott aludt nála a srác. Ne értsétek félre ők is barátok, ahogyan mi négyen azok vagyunk. (szoktunk aludni egymásnál néha) Ezzel sem is lenne semmi probléma, de kezdem érezni azt a rohadt féltékenység érzést.. Ami a legviccesebb az egészben nem a srác miatt vagyok féltékeny, hanem a lány miatt. Komolyan lelkileg kinyír immáron 2 éve ez az egész sztori.. Ezzel a csajjal én nem lehetek barát mert akkor beleszeretek a végén, de ha nem leszünk barátok hanem úgy döntök eltávolodok emiatt, akkor meg a négyes csapat oszlik szét... Pedig ezt nem akarom..

Amit még hozzá tennék terjedelmes regényemhez, hogy attól félek nem vagyok képes lánnyal barátkozni... Eddig általánosban fiú volt a barátom és most is mint az elején leírtam egy fiú e legjobb társam. Eddig ezzel a két lánnyal (a négyes csapatból) volt szerencsém barátkozni, de mind kettő iránt (az egyikkel még régebben) gyengédebb érzéseket éreztem. (amiről ők nem tudnak)

Gyakran gondolkoztam azon, hogy mivel "megmérgeztem" a hülye érzéseimmel a baráti légkört, így kiakarok törni ebből és új ismeretséget szerezni. De minduntalan azon kapom magam, hogy mi van, ha megint vonzódni kezdek egy lányhoz, aki amúgy a barátomnak indult. Persze lehetne azt írni, hogy ha viszonozná akkor tök jó lenne minden, de mi van ha egy full heterót fogok ki barátnak és utána beleszeretek.. Fiú barátot meg akik eddig voltak nekem ritkaság számba megy. nagy szerencsém volt az eddigi kettővel. Csak barátság mind a két fél részéről. De mivel úgy érzem biszexuális lehetek, így mind a két nemnél kockázatot vállalok és eddigi tapasztalásom alapján a lányoknál nem sok sikerrel jártam barátság terén... ááááá tudom hülye problémák ezek.. valakinek 100-szor nagyobb bajai vannak, csak ez most rossz.. Összekavarodtam a saját érzéseim hálójában.


17/L



2013. ápr. 27. 23:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Mivel szerinted biszex vagy az én ötletem az lenen,hogy szedj fel egy pasit! Legalább eltereled a figyelmed a csajról. És fiúknál azért könnyebb próbálkoznod mint lányoknál. (szerintem)
2013. ápr. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Jó hosszú lett, ilyen "terjedelmes regényt" még nem láttam itt, az biztos. Készülj rá, h nem sokan fogják elolvasni, de 1 már akad:)

Tanácsot nem igazán tudok adni, ha bírod a csajt így is, úgy is... Legyél vele"közepesbe" v nem tom

2013. ápr. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha megsem próbálod és ott is akarod hagyni őket,akkor annak nincs értelme,mert akkor így is úgy is az a vége,hogy nem leszel velük.

Meg örökre egyedül akarsz maradni,mert félsz az érzéseidet kimutatni?

2013. ápr. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én is elolvastam :D a végét már csak nagyjából :D első válaszoló voltam
2013. ápr. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Esti mese kipipálva :). Ha a fiukkal barátkozol "könyebben" de a lányok jönnek be jobban valahogy nekem most ez jött le abból amit írtál, akkor megpróbálkozhatnál egy nagyon fius lánnyal is akár.
2013. ápr. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Megértem, ha senki sem olvassa el nagyon. xD Észre sem vettem, hogy ennyit írok. :D


"Ha megsem próbálod és ott is akarod hagyni őket,akkor annak nincs értelme,mert akkor így is úgy is az a vége,hogy nem leszel velük.

Meg örökre egyedül akarsz maradni,mert félsz az érzéseidet kimutatni?"


Ááá tudom, hogy így semmi értelme az egésznek, csak abban bízok, hogy hátha megtudok maradni a barátságnál vele és békén tudom hagyni. Még csak az hiányozna neki, hogy én ezzel így rászálljak. Nem akarok egyedül maradni, de nem akarok pont éppen vele együtt lenni. Valaki mással inkább.. mert tudom, hogy ennek nem lesz jó vége így se úgy se. Annyira ismerem már őt.


"Esti mese kipipálva :). Ha a fiukkal barátkozol "könyebben" de a lányok jönnek be jobban valahogy nekem most ez jött le abból amit írtál, akkor megpróbálkozhatnál egy nagyon fius lánnyal is akár."


Végül is igen.. talán még lenne közös pont is. Érdekelnek a "fiús" dolgok és ebben még lány sosem volt partner. Hátha találkozok, majd egy ilyen emberrel.. Aztán beleszeretek azt cseszhetem ezt is. xD


Amúgy köszönöm azoknak akik, ha nem is teljesen de időt szántak regényemre! :D

2013. ápr. 28. 08:19
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is azt tudom javasolni, hogy keress magadnak mást, aki elfeledteti veled őt, de lehet, hogy egy idő után magától is enyhülni fog az érzés. Szerintem emiatt ne rúgd fel a barátságotokat, és igen is lehettek még barátok, csak ne új barátokat keress, hanem új "szerelmet", vagy hát na érted. :D

És biztos, hogy tudsz lánnyal barátkozni, csak ne olyannal akarj, aki bejön neked. :D De igazából ezt szerintem nem is nagyon tudod irányítani, de az biztos, hogy tudsz barátokat szerezni. Hát van egy csomó ember, akinek ellenkező nemű (vagy az a nem, akihez amúgy vonzódik) barátai vannak, és tényleg csak barátok. Ez nem függ attól, hogy milyen beállítottságú vagy.

Én is biszex vagyok, és a lány barátaim többségére mégsem gondolok soha úgy, nem is tudnék.

2013. ápr. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt gimibe, aztán megmondtam neki, hogy biszex vagyok, amit nem hitt el és kiderült, hogy undorodik az ilyen leszbikus dolgoktól. Így hát nem volt nehéz utánna kiverni a fejemből. Szóval amit tanácsolni tudok neked, az az, hogy érdeklődd meg mennyire érdekli őket ez a biszexuális téma. Ha undorodnak ettől, akkor már tudod mi van, ha közömbösek, vagy felkelti az érdeklődésüket, akkor esetleg elmondhatnád nekik, hogy úgy érzed te az vagy, végülis barátok vagytok, vagy nem? Nem kell elmondani nekik, hogy pont irántuk érzel így, mivel "nem akarod felbontani a 4-est". Szerintem próbáld meg ezt megbeszélni velük és neked is könnyebb lesz, mert nem fogsz rajta rágódni, ráadásul nem megy tönkre a csopitok, mert szerintem így áll hadilábon, hogy kb. semmit nem beszéltek azzal a lánnyal.
2013. ápr. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egy hetero ember is úgy éli az életét, hogy bármikor beleszerethet egy ellenkező nemű egyénbe. Viszont emiatt még nem fél kimenni az utcára, nem fél ismerkedni, mert ez az élet rendje. Ez ugyanígy van nálunk is, melegeknél. Ne félj új ismeretségekre szert tenni, de emiatt a baráti körötöket ne rúgd fel. Derítsd ki, hogy a lány milyen beállítottságú, vagy utalt-e már rá valaha is, hogy esetleg a lányokat (is) szeretné. Ha össze is jönnétek, attól a négyes még nem menne szét, ha igaz barátok vagytok. Bár ez már itt sántít, mivel ezzel a lánnyal neked nem túl jó a viszonyod jelenleg.

Szerintem próbálj meg (akár neten is) ismerkedni. Ne zárkózz be, mert az sokkal rosszabb. Nem zárhatod el magadtól a külvilágot.

Gondold át, hogy szerinted mennyire illenétek össze ezzel a lánnyal, ha tegyük fel, összejönnétek, milyen lenne a kapcsolatotok. Ha gyökeres ellentétei lennétek egymásnak, akkor annak úgysem lenne hosszú jövője.

2013. ápr. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!