Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért nem sikerült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nem sikerült? ) :Lányok, nektek hogy volt?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy már fél éve járunk, és úgy gondoltuk, ma kipróbáljuk a pettinget, mindketten akartuk már.

De nagyon szűk voltam, nem fért be egy ujja sem, és ahogy próbálkozott nagyon de nagyon fájt, már nem is nedvesedtem tovább, pedig előtte tocsogtam. :S

Nem értem, hogy miért nem sikerült:/ fel voltam rendesen izgulva is, de a sok próbálkozás után már csiklói orgazmusom sem volt...Mit lehet ilyenkor tenni? Még fiatal vagyok hozzá?Vagy mitől? Mások még korábban kezdik...

Lányok, tanácsok?:/

16 L


2013. ápr. 27. 23:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Szét kell feszíteni az a barlangot hidraulikusan.
2013. ápr. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

semmi, túlizgultad

még alapesetben is befér az ember ujja kivéve ha fél vmitől

2013. ápr. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de nem féltem.Teljesen elengedtem magam...
2013. ápr. 27. 23:27
 4/9 anonim ***** válasza:
A pasinak tappancsa van, hogy nem fér be? Ez nem normális, menjél el dokihoz.
2013. ápr. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
:/ egy kicsit lehet ment 1,2 cmt, de nagyon fájt...
2013. ápr. 27. 23:30
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért egy ujjnak csak fel kell férnie. o.O Pláne ha nedves is voltál. Tippem nincs, hogy ez mitől lehetett. Iszonyatosan rágörcsöltél vagy passz.. Tényleg nem lenne hülyeség orvoshoz menni.
2013. ápr. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Inkabb varj meg, nem vagy erett a nemi eletre...
2013. ápr. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
vagy olyat is olvastam, hogy vastagabb a szűzhártyám. o.O vagy tényleg nem vagyok érett rá:/
2013. ápr. 28. 00:40
 9/9 anonim ***** válasza:
vagy szarul csinálta
2013. ápr. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!