Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudnak azok a lányok/nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnak azok a lányok/nők, akik nagyon sok férfinek tetszenek, akiket sok férfi kedvel?

Figyelt kérdés
Látom, hogy bizonyos nőknek 2 perc sem kell, hogy észrevegyék, és máris szimpatizálnak velük, megállapítják róluk, hogy "jó nők". De sokszor azt is látom, hogy vannak náluk sokkal szebbek, akiket észre sem vesznek. Mi lehet a titkuk? Ennyi múlna az önbizalmon?
2013. ápr. 28. 11:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kisugárzás! Ez nagyon fontos, de szerintem azok úgy is öltözködnek hogy észre lehessen venni őket.:D
2013. ápr. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Önbizalom, kisugárzás... Engem is nyugodtan taníthatnának ezen a téren :D

20/N

2013. ápr. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
kisugárzás. pl a aki rádióaktív, meg mágneses, azt könnyen észre veszik, mert tele van fém hulladékokkal a teste.
2013. ápr. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Megjelenés, tartás, öltözködés.. Illetve egy picit "elérhetetlen" kisugárzás.
2013. ápr. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
"elérhetetlen" kisugárzás = szűzkurvä? :DDDD
2013. ápr. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen, ennyire fontos az önbizalom.
2013. ápr. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Önbizalom, kisugárzás.

Nem kell ahhoz k*rvásan öltözködni.

2013. ápr. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg pont hogy nem megkaphatatlannak kell látszani hanem megkaphatónak... Aki azzal jön hogy elérhetetlennek kell tűnni az nem tudja hogy a mai fiúk mennyire önbizalom hiányos lúzerek!
2013. ápr. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sem elérhetetlennek kell látszani,azokhoz a csajokhoz még kevésbé mennek oda a srácok.Akik megkaphatónak mutatkoznak,közvetlennek,hozzájuk előbb odamennek szerintem.Öltözködésnek sincsen ehhez sok köze,esetleg buliban.
2013. ápr. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
89%
Nagy mellet növeszteni xd
2013. máj. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!