Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Történhet még valami csoda?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történhet még valami csoda?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nagyon tetszik már körübelül egy éve. Mikor megismerkedtünk párszor odahívott magához beszélgetni ha találkoztunk, de feltűnt hogy mindig engem nézett, a folyosón vagy buliban. Aztán szeptemberben összejött egy lánnyal, és akkor már nem nagyon beszéltünk csak köszöntünk egymásnak a folyosón ha találkoztunk, de szakítottak februárban, és miután szakítottak újra elkezett leszólítani. Az iskolai bálon is ott voltunk mind a ketten de csak beszélgettünk. Mostanában volt a szülinapom és a barátnőim valahogyan találkoztak vele és megkérték hogy várjon meg engem és köszöntsön fel (nem tudom mit mondhattak neki ponosan) és várt rám egy órát, nagyon rendes volt tőle, de most megint nem értem ezt az egészet. Már annyiszor beletörődetem hogy nem tetszem nek, de most azzal hogy megvárt megint egy kicsit elkezdtem reménykedni. Van értelme? Vagy lehet hogy az is számít hogy most fog érettségizni és a tanulásra akar koncentrálni, mert ha eddig nem is tudta hogy tetszik nekeim mostmár biztos rájött.
2013. ápr. 28. 11:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Valószínűleg tetszettél neki, de úgy van vele, hogy nem fog tudni összejönni veled, ezért inkább mások iránt érdeklődik.
2013. ápr. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!