Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudjak elviselni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudjak elviselni az emberek ha két lány szereti egymást?

Figyelt kérdés
vagy két fiú.. mindenikek van saját élete foglalkozzon azzal .. mért ugat bele abba hogy más kivel van.. mit csinál stb.. rengeteg megjegyzést kapunk az utcán barátnőmmel ha pl kézen fogva sétálunk .. de nem szoktunk semmi olyat csinálni hogy direkt nyilvános helyen elkezdünk csókozni ahol sokan vannak..

2013. ápr. 28. 12:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
44%
Mert a társadalom elítéli.
2013. ápr. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%

Azért mert sokak számára elfogadhatatlan az ha "meleg" embereket lát. Ilyenek az emberek.

17f

2013. ápr. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
de ha valakinek nem tetszik ne nézzen oda vagy tartsa meg magának a véleményét.
2013. ápr. 28. 12:06
 4/20 anonim ***** válasza:
4%

Hármasban nem akarjátok? XD

Amúgy ez azért van ,mert van mert elítélik...a bu zikat elitélem,mert számomra undoritó,a leszbikusokkal is ezt kellene ha igazsagos akarok lenni,de nem akarok..

Ne érdekeljen,ha ,eg zavar akkor közossegben tegyetek ugymintha csak legjobb bnok lennétek.

2013. ápr. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
7%

Engem egyáltalán nem zavar. És szívesen nézem, nézném is őket! Kölcsönös szimpátia esetén még be is szállnék.

F.

2013. ápr. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
nem veszünk be harmadikat :D
2013. ápr. 28. 12:10
 7/20 anonim ***** válasza:
82%
Nekem semmi problémám velük, és a meleg fiúkkal sem, sőt, barátként nagyon kedvelem őket. Felőlem akár csókolózhatnak is az utcán, hiszen a hetero pároknak is szabad.
2013. ápr. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
11%
azért mert mióta megjelent a beszéd azóta félnünk kell az állandó pletykázástól és kétszínűségtől,hát ezért nem szereti senki ha több nő egymással foglalkozik.abból jó nemigen sülhet ki
2013. ápr. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
8%

Mert beteg dolog. Egy hibás érzelmi konfiguráció van mögötte. Ez van az elítélés hátterében, ha nem is tudatosan.


Mondjuk én el tudom viselni, sőt teljesen tiszteletben is tartom, de ez a fenti tényen nem változtat.

2013. ápr. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
2%
nem tudom...a leszbikusokkal nekem sincs bajom sot bejon a dolog mint olyan..de a fiuk azt mar en is elitelem... h miert??sztem gusztustalan..viszont amig a maganelete otthon marad addig meg valahogy csakcsak elviselem. tudom h hulyeseg de ilyen vagyok...
2013. ápr. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!