Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Titeket ez nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket ez nagyon zavar? Felvehetek így rövidebb szoknyát, nadrágot?

Figyelt kérdés
Ha egy lánynak lila, kék, zöld foltos a lába felvehet úgy is rövidebb szoknyát, nadrágot? Vagy inkább ne? Mit gondoltok , ha ilyet láttok egy lányon?
2013. ápr. 28. 12:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed magad jól, akkor vedd fel!:) 21/F Ha megtetszel egy fiúnak valószínűleg nem ez fogja befolyásolni. Nem hazudok nekem nem tetszik, viszont nem basztatnálak az is biztos.
2013. ápr. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elég visszataszító szerintem. Persze azért nyáron nem kell megsülni hosszú nadrágban, de ne a mutogatás miatt vedd fel a rövidet, mert az úgy nagyon gáz.
2013. ápr. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar. Ha sérülés akkor úgyis elmúlik. Ha maradandó akkor vehetsz fel harisnyát.

F.

2013. ápr. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Vernek otthon? Vagy miért lila zöld kék foltos a lábad? Igaz nem tartozik rám.. Amúgy miért ne vehetnéd fel? Ha jól érzed magad benne akkor meg?:D

17f

2013. ápr. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyéb iránt,...mitől van?
2013. ápr. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nézd, ha díszvacsorára készülsz, nem csorda tányéron tálalsz, mert az elrontja az összképet. Ha nagyon látszanak a foltok, akkor inkább térdnadrágot vegyél fel, míg el nem halványodnak. Kivéve ha azt akarod, hogy mindenki megbámulja a lábadon a foltokat, (és elcsodálkozzanak rajta, hogy minek vettél így fel szoknyát) esetleg kényelmetlen helyzetbe hozzanak azzal, hogy minden második ember megkérdeni, mi történt veled! :)
2013. ápr. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én is voltam nem egyszer hasonló helyzetben..

mitől vannak a sérülésid ?

amúgy nyugodtan felveheted ..

2013. ápr. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

felvehetsz nézni foglak szia :)

f19

2013. ápr. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Voltak nekem is már random kék zöld foltok a lábamon. Mentünk volna valahova már épp húzni akartam rá a fekete cicanadrágot erre tesóm beoltott hogy hagyjam már a f*aszságaimat kit érdekel hogy foltos a lábam...
2013. ápr. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!