Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mit jelenthet egy fiúnál?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelenthet egy fiúnál? Vagy ez normális reakció?

Figyelt kérdés

Egy házibuliban voltam és összefutottam az exemmel.

Tudom hogy nem volt okos dolog de megöleltem,ő meg kicsit érdekesen reagált:csak állt egy helyben és kapkodta a levegőt,én meg azt hittem hogy kiugrik a szíve,a többiek szerint picit mintha pánikrohamot akart volna kapni.

Utána nem volt bunkó meg semmi,csak azt mondta hogy ez volt az amire a legkevésbé volt szüksége.

Most nem nagyon tudom hova tenni hogy sértő volt neki,vagy mi.

Amúgy ő tudta hogy ott leszek a bulin,én viszont meglepődtem hogy ott volt.

19L



2013. ápr. 28. 23:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Enyhe tapintatlanság, de nem tragédia.
2013. ápr. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 God's man? válasza:
Te vagy ő szakított?
2013. ápr. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
elég valoszinű h te dobtad, és még szret téged, ezért ez elég szarul érinti őt. mert igy nehezebb elfelejtenie
2013. ápr. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ő dobott,és tudom hogy nem volt épp a legjobb dolog,csak hát volt bennem pia,most viszont nem tudom hogy mi volt ez a rekació
2013. ápr. 28. 23:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Másik pina is volt ott akire hajtott, bezavartad a köeit.
2013. ápr. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Csak közös ismerősök(párok) voltak ott,úgyhogy nem volt ott senki akire hajtott.
2013. ápr. 29. 15:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor meg pláne.
2013. ápr. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Mi pláne?Hogy zavartam volna be neki a csajozást ha csak közös haverok voltak ott és mindenki a barátnőjével volt?(ok,ketten akkor kezdtek járni de egy ideje már kavartak)

A legjobb haverjai csaját nem fogja lenyúlni,gondolkodj már.

2013. ápr. 29. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!