Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ebben a helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben? Érdemes lenne kezdeményezni?

Figyelt kérdés

Szóval van egy évfolyamtársam, akivel már tavaly október óta megy a „játék” közöttünk. Több közös óránk is van, de eddig még egyszer sem beszéltünk egymással, csak szemeztünk néha. Aztán most nem rég több olyan szituáció is volt, ami talán nem véletlen. Konkrétabban többször is előfordult, hogy ugyan azon a járművön utaztunk, ugyan ott szálltunk fel és le teljesen véletlenül, vagy amíg vártunk a folyosón akkor leült mellém, de nem szólt hozzám. Hozzáteszem, hogy én egy kicsit félénk vagyok kezdeményezés terén, zavarban is vagyok, ha a közelemben van, de még ennek ellenére is próbálok vele szemezni, vagy rámosolyogni, hogy hátha erőt vesz magán, de eddig még nem történt meg. Máskülönben szerintem a testbeszédem elég árulkodó lehet, a gesztusaimból egyértelműen észrevehető, hogy bejön nekem. A kérdés csak az, hogy ez az ő részéről is így van-e, mert az arcáról nem igazán lehet kiolvasni, de azt észrevettem, hogy ő is néha-néha rám néz, szóval eléggé úgy tűnik, hogy kölcsönös a vonzalom. Talán ő sem mer kezdeményezni, viszont így nem fog semmi történni. Őszintén szólva én várnám, hogy ő lépjen, mégis csak ő a fiú, de már nem bírom ezt a tétlenséget sem és az azóta eltelő idő is egyre több. Már-már kezd reménytelenné válni a dolog, de nem szeretném feladni, mert nekem nagyon bejön a fiú. Mit kellene még tennem, hogy pozitív irányba mozduljanak el a dolgok?

Légyszi normális válaszokat, az olyan típusúakat pedig, hogy kérjek segítséget tőle valamilyen tárgyból mellőzzük, mert az túl átlátszó lenne.


2013. ápr. 29. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:
ha legközelebb melléd ül, kérdezz tőle valamit. ha bír téged akkor örülni fog és hosszú beszélgetés lehet belőle. legyél bátor, tekintsd úgy hogy ez egy sima beszélgetés. ne gondolj arra hogy mi van köztetek csak figyelj arra amit mond és faggasd, mert azt mindenki nagyon szereti ha érezhető hogy foglalkoznak vele és érzi hogy ő érdekel
2013. ápr. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, majd elválik, hogy lesz-e még erre lehetőségem... :)
2013. ápr. 29. 18:08
 3/4 anonim ***** válasza:
ügyesen :) ne légy mulya! tapasztalatból mondom :D
2013. ápr. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igyekszem :)
2013. ápr. 29. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!