Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolják azt a lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják azt a lányok, hogy a kevésbé jó külsejű férfiaknak a memóriájával is gond van?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy aki ilyen, annak lépten-nyomon a fejéhez vágják, érzékeltetik vele, hogy mennyire nem az esetük. Még akkor is, ha nem is akart semmi komolyabbat tőlük. Talán úgy gondolják, hogy nincs vele tisztában és azért teszik vele vagy szimplán csak azért, mert ideális céltábla?
2013. ápr. 29. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Túl sok vallásos mesét néztek, túl sokat nézték Sámsont akinek levágták a haját aztán már nem tartották igazi férfinek, úgy gondolták azzal az eszét is elvesztette.
2013. ápr. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem ez a bajod, hanem hogy nincs barátnőd. Ha lenne, akkor nem érdekelne, hogy mit mondanak, és amúgy nem is mondanák.
2013. ápr. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, engem is mindig lerondáznak a csajok, de ez igaz is. Nálam nincsen rondább férfi.
2013. ápr. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!