Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mikor döntitek el, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mikor döntitek el, hogy tényleg szerelmesek vagytok? Mikor jösztök rá, hogy ez mostmár tényleg az? És mi az a dolog, ami ezt megerősíti? (mondjuk ha a kiszemelt lányt sírni látod)

Figyelt kérdés
2013. ápr. 29. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nézz meg még pár Hozé Ármándót a nagyival..
2013. ápr. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nem döntik el, majd rájösznek, ha érzik
2013. ápr. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
miért, komolyan kérdeztem, hogy nem indít el a fiúkban egy különleges törődési érzelmet, ha azt látod, ha a másiknak szüksége van rá? most miért kell egyből menőzni s oltogatni...
2013. ápr. 29. 21:45
 4/8 anonim ***** válasza:
Mit éreztek ha sírni zokogni latjatok a lanyt akit szerettek? Ha nem a bnőtök...?
2013. ápr. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mert még gyerek vagy, és ez vagy van ezaz érzés vagy nincs nem dönt el senki semmit
2013. ápr. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok és közel sem olyan egyszerű minden, hogy ha megvan a kölcsönös volnzalom, akkor minden oké.. arra lettem volna kíváncsi, hogy nincs-e egy fordulópont a fiúk életében.. dehát, rögtön le kell gyerekezni, csak azért, mert nem ismered a körülményeket, és mert sokkal komplexebb, mint ahogy azt itt lehetne magyarázgatni..
2013. ápr. 29. 21:54
 7/8 anonim ***** válasza:

Én csak annyit mondok, h a férfiak már sokkal előbb szerelmesek egy lányba, mint azt gondolnád, sőt még akár maguknak sem vallják be sokszor! ;)

29 F

2013. ápr. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Heh, ez nem döntés kérdése. Két fajta lánnyal volt dolgom: Akiben az első pillanattól fogva megérintett valami, tepertem érte mint állat, minden találkozást vártam, és nagyon hamar rájöttem, hogy szeretem.

A másik meg akinek tetszettem, és gondoltam, nem néz ki rosszul, belevágok, talán megszeretem, ha jobban megismerem, de nagy sokára rájöttem, hogy nem vagyok szerelmes belé.

Éppen ezért a második típussal nem is sokáig voltam együtt, mert nem lett volna értelme.

Szóval nálam eldől már egész hamar. Nem volt olyan, hogy évek múlva jöttem rá, hogy szeretek valakit.

2013. júl. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!