Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bele tudnátok szeretni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele tudnátok szeretni egy olyan lányba, aki régen elég nagy ribanc volt?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 29. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem mondja biztos, amúgy talán.
2013. ápr. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. De én a másik végleten állok, 26 éves és szűz. Akkora a különbség, hogy számomra ez lehetetlen lenne.
2013. ápr. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
nem tudom :S ő is is elfogadna engem és törődne velem akkor igen.
2013. ápr. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nem ezzel kezdi, hanem látszik rajta, hogy normális.
2013. ápr. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

persze

biztos tud 1-2 új figurát és kélte már magát

2013. ápr. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ha erted megvaltozik,miert ne? es nem dontheted el kibe leszel szerelmes
2013. ápr. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a könnyűvérűség csak egyetlen tulajdonság,talán sok más jó átfedi ezt a szépséghibát,ráadásul akár még változhat is ez,vagy inkább csökkenhet.
2013. ápr. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Természetesen, ha látom rajta, h már megváltozott, más lett az értékrendje, más lett fontos neki, nem csak az ágyról ágyra járás. És természetesen nem is ítélném el azért amit régebben tett! Senki sem tökéletes, minden ember szokott hibázni! Sőt itt nem is igazán nevezném hibának, inkább tapasztalatszerzés lenne rá a jó szó.

29 F

2013. ápr. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!