Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiú-lány barátságban adnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú-lány barátságban adnátok tanácsot?

Figyelt kérdés

Megeshet, hogy már nem lehetünk szerelmesek? Nagyon imádjuk egymást, fél napot nem bírunk ki egymás nélkül, rendszeresen le is fekszünk. De NEM (!!!) vagyunk egymásba szerelmesek, de tervezzük az összeköltözést, és meg tudjuk beszélni egymással, hogy ki mit művelt mással, bár pici féltékenység van a dologban mind a kettőnk részéről.



De ez egyértelműen nem szerelem. Nincs a nagy lila rózsaszín köd, csak brutálisan nagy szeretet. Sosem tennénk fel a barátságunkat egy járásra. Akkor ez micsoda ez az érzés? Belehalnék, ha elveszíteném! A koromból adódóan már párszor voltam én is szerelmes, meg ő is, és az teljesen más érzés. Ez sokkal jobb, ez több. 27N


2013. ápr. 29. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

valószínűleg megtaláltad a társad egy életre akivel nagyon jó, ne szalaszd el...

egyébként ahogy végigolvastam, erről a témáról már rengeteg amcsi filmet csináltak

2013. ápr. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen nekem is nagyon furi ez az egész, hogy szinte mesebeli történet ez, már több, mint 10 éve tart, de csak az utóbbi időben fekszünk le egymással. Előtte mindkettőnknek volt kapcsolata.
2013. ápr. 29. 22:38
 3/5 anonim ***** válasza:
grat neked, nem sok ilyen ember van
2013. ápr. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jó neked :)
2013. ápr. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2 és fél éve ismerem a legjobb barátom. Tipikus baráti kapcsolat volt, semmit nem akartam tőle. rövid időn belül nagyon összebarátkoztunk. ő lett a legjobb barátom. nem bírtam ki napot hogy ne beszéljek vele és nem is telt el úgy nap. de abszolút csak barátként tekintettem/tekintett rá/rám. aztán barátnője lett. akármi gondja volt vele még mindig velem beszélte meg és én is vele. aztán egy idő után rájöttem hogy iszonyatosan féltékeny vagyok. nem illett össze a lánnyal szakítottak. engem választott. nem rögtön jöttünk össze de már több mint 1 éve együt vagyunk. soha nem engedném el mert még egy ilyen csoda nem történne velem. Összefoglalva: ha megtalálod azt a személyt aki a legjobb barátod és a szerelmed is lehet egyben ne szalaszd el. és lehet hogy még nem tudod hogy szereted de ha eljön a pillanat mikor féltékeny vagy már ha mással van akkor ne próbáld elhitetni magaddal hogy nem szereted :) sok sikert :-D
2013. jún. 25. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!