Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez valami pszichológiai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valami pszichológiai védekezés lenne a sok-sok elutasítás, gúnyolódás miatt, amit a lányoktól kaptam az évek alatt?

Figyelt kérdés
Az utóbb hetekben vettem észre először, hogy már nem is akarok csajozni, nem ragaszkodom úgy az ismerkedésnél ahhoz, hogy felszedejk egy lányt, szinte csak ismerkedek, de nem is akarok találkozni sem a lánnyal, ha mondjuk facebookon kezdeményeztem nála, pedig lenne most is két lány, akivel találkozhatnék, több, mint egy hónapja ismerekdem már mindkettővel, igaz csak facebook, egyikőjük még csak nem is tudja milyen ronda vagyok, a másiknak viszont mintha bejönnék külsőre képek alapján, de én tartok tőle, hogy élőben rondának tartana, így kb. nem is érdekelnek a csajok, például ez a lány is magától szokott rám írni mindig, a másik lánnyal mondjuk folyton írosgatunk egymásnak, de úgy, hogy van, hogy eltelik 2-4 nap is, mire válaszolok neki facebookon. EGyszer meg is írta, hogy így nem halad valami gyorsan az ismerkedés. Engem nem is érdekel, pedig nagyon szhép lányról van szó, viszont ő még képet sem látott rólam. Egyszer kérdezte, hogy helyes vagyok-e mondtam, dehogy vagyok, persze elnevetgélve. Már megszoktam, hogy rondának tartanak a csajok, bár nagyon fáj, de próbálok tudomást sem venni, inkább csak haverkodni szeretnék csajokkal, mindenféle hátsó szándék nélkül és egyre gyakrabban gondolok a prostizásra, hiszen másképp úgysem feküdne le velem egy lány sem, már rájöttem. Jó lenne azért egy lány barát, aki nem undorodik a külsőmtől és, akit mondjuk elkísérhetnék ruhákat vásárolni, megmondanám neki, hogy szrintem melyik ruhában néz ki stb. Például ilyen fura gondolatok is egyre gyakrabban jönnek a fejembe, pedig régen csak úgy gondoltam a csajokra, hogy jó lenne barátnőnek vagy szexeli és kész. Most meg már azt veszem észre, hogy kezdem elfogadni, hogy ronda fiúként nem lehet barátnőm. Például, amikor haveromékkal direkt csajozgatni járunk föl a városba, akkor is szándékosan elcseszem, hogy a csaj még véletlen sem akarjon tőlem semmit. Sőt, direkt nem is kérek elérhetőséget, beégetem magam a csajok előtt. Olyan hülye dolgokat is megcsinálok már, nem érdekel, hiszen a külsőm miatt már úgyis tudom, hogy egy lánynak sem kellek, akkor meg minek is teperjek a lányokért? Csak a haver miatt úgy teszek, mintha én csajozni mennék, közben meg csak a jó haveri társaság vonz, meg, hogy nekik segítsek a csajozásban, de engem hidegen hagynak a csajok, hiszen őket sem érdeklem a külsőm miatt úgysem.
2013. ápr. 29. 22:57
 1/4 Skype:vvargadavid ***** válasza:
Csak én nem olvastam el?
2013. ápr. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
elég gyík vagy..beszélgetsz a lánnyal és annyit beszéltek hogy megszeret és ha szeretsz valakit akkor a külsejét is szépnek fogod látni, nem számít, hogy valójában az-e. ezért jobb, ha előbb megismer mielőtt találkozik veled..mert nem biztos, hogy a csaj felszínes, mint a legtöbb..és a személyiségedbe szeret bele nem a külsődbe..és mivel ír neked, beszél veled így valószínűleg érdekled, szóval kérlek ne b*szd el :D 17/L
2013. ápr. 30. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A lányoknak csak a külső számít, bár szerintem nálam tuti jobban nézel ki, mert én torzszülött vagyok. Velem még egy olyan lány sem állt szóba, aki látott rólam képet.
2013. ápr. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez nem védekezési reakció, szimplán megvilágosodás. Amint megszokod ezt és elfogadod, megtudod milyen a SZABADSÁG!
2013. ápr. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!