Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasik/férfik miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik/férfik miért nem barátkoznak az exükkel?

Figyelt kérdés
Minden eddigi exem ilyen, nem akarnak barátkozni velem. Pedig békében váltunk el sok éve, azóta mindenki túl van a régi dolgokon. Én simán barátkoznék velük, heti 1-2 üzenet FB-on, vagy akár több is, miért nem fér bele nekik? (Távolság miatt személyes találkozás, beszélgetés nem jönne össze, ezért a FB) Csak legalább annyit, hogy Hogy vagy, Mi újság veled? Szexben bármelyik benne lenne bármikor. De barátkozni miért nem lehet a másikkal? Magyarázza már ezt el nekem egy pasi, aki lehetőleg nem 15 éves, hanem legalább 28. Köszönöm.
2013. ápr. 30. 11:23
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

Már miért barátkoznának? Mi közötök van már egymáshoz? Semmi.

Ha meg nem is beszéltek, akkor ugyan honnan veszed, hogy a szexben benne lennének?

Mondjuk ha így is van, az elég fura. nem tudom milyen körökben forogsz, de az én baráti körömben nem jellemző a fűvel fával exel meg mindnekivel lefekszünk, ah épp ahhoz van kedvünk.

2013. ápr. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Megkeresett nemrég az egyik exem, beszélgettünk pár hétig. De mikor mondtam hogy barátja leszek, szex nem lesz, akkor megváltozott. Azóta nem olyan lelkes, mint előtte. De már több volt pasimmal jártam így, akik pedig nem éretlen tinik, hanem 30-as férfiak. Miért nem lehet kedvesen elcsevegni bármiről, mint ahogy én is szívesen tenném, anélkül hogy bármi többet akarnék tőlük? Ezt nem értem.
2013. ápr. 30. 11:34
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

28 éves nő létemre nem barátkozom az exeimmel, pedig ők szeretnének. Sok bonyodalom forrása. Igaz van elsőnek, semmi közöm hozzájuk már, nincs ami összekössön, most mit jópofizzak, pedig én sem utálatban váltam el tőlük. Másrészt nyilván nekik is nekem is van új, ők sem hiszem, hogy jó szemmel néznék, nekem meg annyira nem fontosak ezek az álbarátságok, meg heti 1-2 üzenet sem, hogy bárkivel konfrontálódjak, ilyen hülyeség miatt. Nem tudom szexben benne lennének-e, de gyanítom egy részük igen, na akkor meg pláne lesz@rom mi van velük. Gondolhatod, hogy nem véletlen mentünk szét akkor.


Felszínes kapcsolatokra nincs szükségem (meg időm és energiám sem) márpedig ezek törvényszerűen csak azok maradhatnak. A maradjunk barátok duma ezer éves, és kb azóta nem is működik. Mert az egyik mindig a végén szexet akar, vagy folytatást, vagy elkezd az aktuális partneréről panaszkodni, bájcsevegni, mert valamelyik, többnyire a sértettebb félben, benne lesz a kisördög. Kinek van erre szüksége?


Ilyenkor jön a "kulturált emberek vagyunk" szöveg. No igen, pont ezért kerülöm őket.

2013. ápr. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Megjegyzem a férfiak nem nők, nem szeretnek csevegni. Ha csevegni akarsz barátkozz nőkkel. Bizonyított, hogy a férfiak 70 %-a akkor kezdeményez "barátságot" nőkkel, ha benne van a szex lehetősége. Most őszintén, különben melyik akarna csak úgy fecsegni, meg energiát pazarolni felesleges dogokra. Tök igazuk van.

28/N

2013. ápr. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én véleményem - és ebbe sokan bele fognak kötni - hogy azért nem lesznek az ex-ek többnyire barátok, mert soha nem voltak azok. Más viszonyrendszer és nagyon kevéssé átjárható, egyébként pedig ez az oldal tele van jelenlegi párok fröcsögésével, hogy az ember/asszony miért tartja a kapcsolatot az ex-szel, u.h. nem nagyon tud semmi hozzáadott értéket képviselni egy ex, de sok bonyodalom forrása lehet.
2013. ápr. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nő vagyok, én sem barátkozom az exeimmel. Minek?


Mi is békében váltunk el (mind a kettőtől:D), de ettől függetlenül nem érdekelnek. Belefáradtam a stílusukba, gondolkodásukba - számomra untató, zavaró, ha beszélgetnem kell velük (néha ír valamelyik). Nem véletlen került szakításra a sor. Nem érdekel egyszerűen, hogy mi van velük.


Vannak barátaim, van párom jó ideje, akivel együtt élek. Vannak férfi barátaim is, ez más kérdés, tehát nem a jelenlegi féltékenysége miatt nem beszélgetek exekkel (egyébként nem féltékeny szerencsére). De amíg nem volt párom, addig sem érdekeltek. Addig érdekel, hogy mi van egy exszel, amíg túl nem teszem magam rajta lelkileg. Addig írnék én is. Ha ez megtörtént, akkor tojok rá magasról, hogy hogy van.


Nem értem, minek kellene barátkozni?

2013. ápr. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. 3-astól bocsánat, egyidőben írtuk, nem szándékosan loptam a szavait.
2013. ápr. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az én volt párom egészen addig keresett, amíg szingli voltam. Utána nem. Mikor férjhez mentem, úgy letörölt fb-ról, mint a sicc!:D
2013. ápr. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nő vagyok, de azért leírom a tapasztalataim.


Nem barátkozom az exekkel, rossz a tapasztalatom e téren. Aki ugyanis fent akarta tartani a "baráti" kapcsolatot, az mind akart még valamit. Amúgy több szexmentes, tényleg baráti kapcsolatom van férfiakkal, de az exek más téma: nem véletlenül lettünk exek. :)


Amúgy meg mi értelme lenne valami felszínes álbarátságot fenntartani? Mert egy heti egyszer "hogy vagy" kérdés még nem barátság, legalábbis az én fogalmaim szerint... Az álságos jópofizást meg utálom.

2013. ápr. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
akkor én most írok ellenpéldát. 3 exemből 2-vel is megmaradt a baráti viszony, az egyikkel csak írni szoktunk egymásnak, a másikkal találkozni is szoktunk. pedig mindkettőnek van barátnője. nálam/nálunk van különbség a csevegés meg a tartalmas beszélgetés között, pont azért szeretjük egymás társaságát, mert elég egyedi nézeteink vannak a világ dolgaival kapcsolatban, és egyikünk se nagyon talál mást akivel ennyire egy hullámhosszon lenne. és akkor mikor találkozunk jól kifilozofáljuk magunkat.
2013. ápr. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!