Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmi sokszög? :D ( bocsi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi sokszög? :D ( bocsi ha rossz helyre írtam. )

Figyelt kérdés
Szóval barátnőm nagy nehezen rá vett, hogy menjek ki vele bulizni egy picit. Nagyon sokan összegyűltünk. :) Jó parti volt hisz mindenki ismert mindenkit..de az a nap óta..vagy 6-an vallottak szerelmet. Semmivel nem lehet őket koptatni hívnak, hogy menjek ki velük ma is. De nem értik meg. Egyiktől sem akarok semmit...szeretem őket mint barátok és a közös bulizás még közelebb hozott hozzájuk. Mit csináljak? Így már nem nagyon merek velük h.lyéskedni sem, se kimenni partizni nehogy komolyan gondolják. :(

2013. ápr. 30. 14:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
55%
köszi az újabb kamu kérdést :D
2013. ápr. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Sajnos nem kamu... És tényleg nem tudom mi tévő legyek mert koptatni s elehet őket...
2013. ápr. 30. 14:36
 3/18 anonim ***** válasza:
Na és a barátnőd mit szól mindehhez?
2013. ápr. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2013. ápr. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Hát a friss hús az friss hús:D A többiek már tudni vélt ribancok vagy valami és te mint megjelenttél ártatlanka így rádstartolt a majdnem összes kanXD Most már tudod kiket kell kerülnöd. Ha addig nem kerestek téged amíg nem voltál bulizni akkor ezután se!! Én is így vagyok azzal, hogy akik eddig lesz@rtak akkor egy életre viszontlátásra. Szerintem jobban jársz, ha elfelejted ezeket a srácokat.
2013. ápr. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Ja, hogy te lány vagy? Csak én értettem félre?

Praktikus lett volna beleírni a kérdésbe. :)


Amúgy a pasik ilyenek, nagyon ritka a fiú-lány barátság. Ha közel érzik magukat valakihez, akár csak haveri szinten, előbb-utóbb bepróbálkoznak. És ez nem szemrehányás, ilyen a természetük.

2013. ápr. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Barátnőmben már elég jól volt pia tehát ő eltáncolgatott. Engem meg körbe vettek és próbáltak fűzögetni. Másoltam neki, hogy az este után miket írogattak de csak nevetett rajta. Mind a ketten 19 évesek vagyunk.


Voltam régebben is kint akkor nagyon sokat kijártam. De sose volt ilyen. Ma is lenne kedvem kimenni de ez végett inkább itthon maradok.. :/ Vagy menjek és ne foglalkozzak velük?

2013. ápr. 30. 14:55
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem most. Leszbi vagy, van bnöd és a pasi haverjaid másztak rád, vagy a lány haverok, VAGY pasi vagy és a lány haverjaid másztak rád?
2013. ápr. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Legjobb barátnőmmel mentem ki bulizni. Lány vagyok!

És a fiúk másztak rám!

2013. ápr. 30. 15:00
 10/18 anonim ***** válasza:

Kérdező, te most szórakozol?

---> Fiú vagy, vagy lány? <---

:D

2013. ápr. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!