Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúkák, ez nálatok mit jelent?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúkák, ez nálatok mit jelent?

Figyelt kérdés
van egy srác,aki mar elég rég óta tetszik. suliba sokat beszélgetünk,vagy suli után elmegyünk együtt mekizni stb. sokszor dicsér,meg kedves. többször ér hozzám''véletlen''. de viszont elég sokszor bunkózik. mindig nevet, szóval lehet nem veszi komolyan,de nem esik jól. szerintetek tetszek neki?mert nagyon szívesen bonyolódnék össze vele,csak nem merem neki elmondani... mit gondoltok??? (fiú 17,én 16)

2013. ápr. 30. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem igen :D
2013. ápr. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szerintem is :)

Emlékeim szerint ebben a kórban még furcsa dolog az "udvarlás" bunkózás, beszólogatás jár vele... mint oviban a hajhúzás..

Szerintem kezd el az ő taktikáját vagy mondd meg hogy te hogy gondolod...

2013. ápr. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én igaz hogy 11 éves vagyok de bevallom én is így csináltam hogy tetszen egy lány, de megtanítottak hogy ne így hanem szépen "udvaroljak"

- a kérdésre igen mond meg de előbb piszkálgasd, ne durván gyengéden és utána mond meg neki én szeretlek, és ihaly-csuhaly, észre sem veszed de már ott tartatok hogy jártok rég óta, én még nem jártam senkivel de ezt így gondolom, hogy a tükör mindig jó :D

2013. máj. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!