Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi idősen korai?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok:)


Na szóval van egy fiú aki szerelmet vallott nekem és elmondta hogy járni szeretne velem. Nagyon szeretek vele lenni, vele beszélgetni, vele némán ülni, VELE MINDENT!!

És hát mielőtt ezt elmondta volna is tudtam hogy valamiért nem bírom nélküle, de amióta elmondta hogy járna velem azóta egyszerűen nem bírom kiverni a fejemből. Ha mással látom elég féltékeny leszek, de ezt nem mutatom és hát ha csak rám néz már attól egy óriásit dobban a szívem. Egyébként Ő kicsit sem az a fajta fiú aki egyszerre 100 lányt hülyít, Ő mindig csak egyhez vonzódik és hozzá hűséges.:)

Hát azt hiszem ez szerelem, vagy tévedek??!

És hát az lenne a kérdésem, hogy szerintetek ez akkor nem csak egy hirtelen fellángolás, és igent mondjak neki?:)

A járáson azt értem, hogy iskolán KíVŰL fogjuk egymás kezét, csókolózunk, és hát nagyon szeretjük egymást de szex-ről szó sincs!!

Ja.. és ő is 13 éves:)

Előre is köszönöm a válaszokat!:)


2013. ápr. 30. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:
A szerelem nem korai :)
2013. ápr. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen én nem tápláltam ilyen érzelmeket senki iránt, de ennek ellenére úgy gondolom, hogy ha te is kedveled (szereted) a fiút akkor nyugodtan. ^^

De azt soha nem értettem, hogy milyen dolog már megkérdezni hogy akar-e járni vele a másik? Nem úgy megy a dolog, hogy szépen lassan közelebb kerültök?

2013. ápr. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mondj igent! :)
2013. ápr. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én 14 éves vagyok és van egy 13 éves barátnőm. Egyáltalán nem korai. lehet hamar érő vagy/vagytok,de semmiképp se érezd korainak sőt a szex is ilyen téren ide tartozik mert az sem korhoz kötött hiszen akármikor elveszítheted a szüzességed ha jónak érzed! :D
2013. ápr. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De örültem volna ennyi idősen, ha a fiú, akibe bele voltam esve, rámnéz! Nyugodtan járjatok, abba senki nem hal bele, csak jól érzitek magatokat :)
2013. ápr. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez nagyon édes :D Biztos nagyon cukik vagytok :D

Szerintem még nem teljesen szerelem, de közelítesz felé.

Ha tényleg nem akartok szexet még legalább 4-5 évig, addig csináljatok amit jól esik. Érezzétek jól magatokat és élvezzétek az életet :D

2013. ápr. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Maximum csók legyen még csak köztetek!!!
2013. ápr. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!