Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Flegmatikus személyiségtípusúa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Flegmatikus személyiségtípusúak, ti hogy élitek meg a szerelmet? Volt már dolgotok ilyen emberrel?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy nehezen alakulnak ki flegmatikusoknál érzelmek, és nem is nagyon mélyek. Közben pedig azt is, hogy attól boldogok, hogy boldoggá tehetik szeretteiket. :)


Egyáltalán lehet hinni ennek?

Jó, a szangvinikus egyáltalán nem jellemző rám, de a flegmatikus és a melankolikus nagyon keveredik bennem, és a kolerikusból pedig a versenyszellemet, legjobbnak lenni akarást hordozom magamban.



2013. máj. 2. 17:21
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Te jó ég!!! A kolerikus az akinek kolerája van? :)
2013. máj. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Jajj dehogy!

[link]


Négy személyiségtípus. Tudom, hogy nem a legjobb teszt, mert minden ember más, de gyakorikérdéseken úgyis más emberek tapasztalatait fogom olvasni, így őket sem biztos, hogy rá lehet vetíteni az én esetemre. :)

Tehát, itt teljesen jó, ha annyit adok meg, hogy flegmatikus ember írjon, vagy flegmatikusról regéljenek nekem :D

2013. máj. 2. 17:38
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem az jött ki ,h flegmatikus vagyok:D

A kérdésedre válaszolva szerintem ez hülyeség ,hogy nehezen alakulnak ki érzelmek, nálam legalábbis nem igy van..

2013. máj. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
akkor nekem most 4 személyiségem van??? :O
2013. máj. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Mondtam, hogy nem a legjobb teszt, csak irányadó, na. :)

Igazából minden ilyen csak felvázolni jó a helyzetet, tudom én is, hogy egy ember sokkal több mindenből tevődik össze, és nincs két egyforma. :)

2. Köszi :)

2013. máj. 2. 18:02
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem könnyen kialakulhatna most a szerelem, mert már nagyon kívánom.


Amúgy a tesztből kb az összes f-es illett rám, meg még pár másik is.


20f

2013. máj. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Eggyel több Sz-em van, mint F-em...


De én nem hagyom hogy a szerelem eluralkodjon rajtam.

Régen voltam szerelmes, de ma már nem hagyom hogy ez bekövetkezzen...

Ugyanakkor a családomnak szeretek örömet okozni, inkább lemondok bizonyos dolgokról a mások javára.

2013. máj. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
3.hónapot beszéltem egy pasival, úgy , hogy nem voltunk együtt . Aztán egyszer nekem is elegem lett , és megmondtam neki a magamét . És szó szerint ott hagyott . Kb 2 napig voltam szomorú . Aztán most már nem is érdekel . Pedig a pasi állítólag szerelmes volt belém , azt hittem én is belé . De ezek szerint tévedtem . Nálam ez teljes mértékben igaz . Nehezen alakulnak ki , és ugyanakkor nem is mélyek az érzelmeim .
2015. márc. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!