Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mások is vannak itt, akik nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások is vannak itt, akik nem akarnak kapcsolatot és szerelmet, egyedül is jól elvannak most?

Figyelt kérdés
Mert rám úgy tekintek egy UFOra. Lassan ott fogok tartani, hogy azért szerzek be valakit, mert az szociálisan elfogadottabb, mint ez az állapot. Sokszor unatkozom, és jó lenne valaki, akivel el lehet járni, de erre a barátok is tökéletesen megfelelnek szerintem.

2013. máj. 2. 21:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, jó úton haladok efelé.
2013. máj. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kötetlen szexkapcsolatot MINDENKINEK!!! :D :D
2013. máj. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Persze, én sem akarok most párkapcsolatot és szerelmet, sokkal jobb ez most így, időnként egy-egy alkalmi kapcsolattal. Persze a legjobb egy szexkapcsolat lenne, mindenféle kötöttség nélkül, de ez nem tudom most hogy tudna összejönni... :)
2013. máj. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"Lassan ott fogok tartani, hogy azért szerzek be valakit, mert az szociálisan elfogadottabb, mint ez az állapot." Sokan vannak ezzel így.


Amúgy én mindig is jól elvoltam egyedül. Sosem jutott eszembe, hogy bárkivel is össze kellene jönnöm, csak mert úgy a helyes. Majd ha valakit kedvelek eléggé, azzal összejövök, de szerintem tök hülyeség direkt keresgélni, csak hogy legyen má' valakim.

2013. máj. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4es: Igen, pont ez az! És azok az emberek néznek le úgymond, akik folyton társkeresőznek, amint szétmennek valakivel már keresik az utódot, és akárhányszor megalázhatja a másikat a párja testileg és lelkileg és akkor is visszamennek hozzá, mert inkább ez, mint az egyedüllét. Szerintem ez meg szánalmas, és nem is csoda, ha valaki nem tud egészséges kapcsolatot kialakítani, ha nem képes ellenni magában egy percre sem.
2013. máj. 2. 21:26
 6/10 anonim ***** válasza:
Húgom pont ilyen amúgy. Volt vagy 4-5 "komoly kapcsolata" az elmúlt 2 évben. Azt mondta, neki kell, hogy valaki folyton éreztesse vele, hogy fontos. Hát nem tudom, én nem szoktam ilyesmin gondolkodni, meg amúgy se leszek attól fontosabb, hogy valaki szeret, se kevésbé fontos, ha senki nem szeret. Tök függetlenül attól, hogy szereti-e őket bárki is, minden ember ugyanannyira fontos vagy nem fontos, ez már nézőpont kérdése. Senki nem lesz több attól, hogy van valakije, se kevesebb attól, hogy nincs.
2013. máj. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

én is gondolkoztam rajta, hogy beszerzek valakit csak azért, hogy ne nézzenek már le azért mert mindig én vagyok a magányos farkas

mert az van, hogy baráti bulik is már csak párral mennek, mindenki csak a párjáról beszél, és automatikusan bekategorizálják h.lyének, meg defektesnek azt, aki szingli

mindig van valaki akinek kellenék, nem ez a gond

a gond az, hogy nem értik meg, hogy lazább valamit akarok.

pl. 1 hete ismerenem az illetőt és ő 1 randi után már elvárja, hogy a nyakába ugorjak "szeretlek örökké"- vel, rögtön szexeljünk, de költözzek is már hozzá.

aztán egy percem se legyen amit ne szabályozna be (pedig otthonülő, nem megcsalós típus vagyok)

no és olyan nincs a pasiknak hogy szexkapcsolat, és komoly közti valami, ahol nem kell életre-halálra szóló giccses-mázos szerelem, de nem is kell titkolózni valami más csaj előtt, akit fel akar szedni és csak addig van szex, amígy össze nem jön...

szóval ilyenek.

ez a köztes állapot annyi lenne, hogy jól érezzük magunk 1-2x egy héten, valaki akivel meg lehet jelenni társaságban, szex is lenne, olyan barátság extrákkal.

de a pasik mindig elcs.szik és többet akarnak

az agybajos agyonkorlátozásból, meg ragaszkodásból és folyton rajtam csüngésből meg nem kérek, egyedül sokkal jobb

2013. máj. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
soha nem volt még barátnőm nem is férne be az életvitelembe és nem is érzem úgy h üres lenne az életem nélkülük :) Igen teljesen jól ellehet lenni nélkülük, pedig nem tartommagam rossz pasinak sőt visszajelzések alapján jól sejtem, csak egyszerűen sajnálom rájuk az időt mivel nagyon kevéssel tudok gazdálkodni ugyebár reggel meló 6-ig általába valamikor tovább utána hazaút, fürdés kaja ésmár kb 8-óra gyors futás a terembe mert csak 9-ig van nyitva egy kemény edzés és elment a napom 10 óra amire hazaérek és kajálok utána alvás, előtte gyors zuhany és ezt hónapokig :D nem fér egyszerűen bele az életembe senki ez van, de nem mondom azt h nem lenne jó néha csak összebújni valakivel :) De most nem érek rá ilyenekre :D
2013. máj. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Vagyunk így. 2 éve nincs senkim, nem is akarok senkit sem. Nem csak most, későbbiekben sem.


Környezet nehezen fogadja el. Anyámékkal 1 veszekedés alatt letudtam az unoka kérdését - közöltem velük hogy nekem nem lesz. A környezetemben meg leépítem azokat az embereket gyorsan akik játsszák a szentet és a kerítőket.


Amúgy is, tapasztalatból mondom hogy unalmas az életem mások számára. többször megkaptam már ezt. Nekem viszont ez így jó ahogy van. Emellett én kiegyensúlyozott nem első randin dugós kapcsolatra vágytam volna mióta eszemet tudom. Nem adatott meg. Fotó kapcsolatok, meg dugjunk meg minden nőt hülyeségek számomra nem játszanak.

2013. máj. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
77%

Persze mert röviden azt csinálsz amit akarsz és nem korlátoz senki.


24 F

2013. máj. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!