Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak? OO

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak? OO

Figyelt kérdés

Kb egy éve jártam egy pasival, szerettük egymást stb..

Egyszer csak nem tudom milyen okból kifolyólag szakítottam vele (már bánom)

miután szakítottunk sokat veszekedtünk..

körübelül egy hónapja találkoztunk és hát beszélgettünk meg hülyültünk stb..

és most van barátnője de a tesója szerint még engem szeret meg minden amit kiír állapotának azokat is rám írja h még mennyire szeret..

És most az egyik barátnőmmel kavarni akart.. szerintete felejtsem el vagy harcoljak érte? :)


2013. máj. 2. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Van barátnője,de mással akart kavarni,Veled meg flörtölget.Azt se vedd komolyan,amit kérdez!
2013. máj. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most jól értem, hogy 3 csajjal kavar? Szerintem ne állj be a sorba.
2013. máj. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2. adom, sztem se
2013. máj. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen 3 csjjal is kavar sokan tanálcsolták már szt is hogy ha sszeretem mert igen akkor tegyen féltékennyé és nézzem meg h zavarja e vagy sem és ha igen akkor tényleg szeret.. és zavarta mert nagyon ideges lett , de meg kel próbálnom elfelejteni .: /
2013. máj. 2. 21:56
 5/5 anonim ***** válasza:

Korábbi válaszadók: tudja, hogy a srác több kapura játszik, s mégis felmerül benne a kérdés, hogy kell neki.... de az nem, hogy mellette is ezt tenné a srác..... Ne osszátok neki az észt, mert minek.


De hogy én is válaszoljak:

Mit csinálj??? Szilvásbuktát, mert már régen volt.

2013. máj. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!